Kapalı

Bir akademik çalışma ile alakalı düzenlemeler yaptırılacaktır.

Akademik çalışmanın özgünleştirilmesi ve eksik notların tamamlanması gerekmektedir. Bazı eksikler ekte sunulmuştur.

- Başlıkta anlam bozukluğu var. Hangi havayolu şirketi? "Bir" kelimesi kullanmak gerekir.

- Tezlerde ÖNSÖZ kullanmıyoruz.

- Giriş birinci bölüm değildir, Girişten sonra birinci bölüm başlar.

- Araştırmada kullanılan anketin ve ölçeklerin nereden alındığı ile ilgili hiç bir bilgi bulunmamaktadır. Bu soruları hangi araştırmadan aldık? Modifiye edildi mi, eğer edildi ise özel analizler yapılarak ölçek geliştirme teknikleri uygulandı mı?

- Sayfa 47 ile 81 arasında yapılan analizlerin yorumları oldukça robotik ifadeler kullanılarak yapılmıştır ve tezin genel amacına büyük bölümü hizmet etmemektedir. Yukarıdaki tabloda rakamlar olduğu halde tüm tabloların altına bir de bu tablolarda yer alan bilgiler yatay olarak tekrarlanarak yazılmıştır. Bu durum, sayfa sayısını arttırmak için bir teknik gibi durmaktadır.

- Performans için kullanılması gereken ölçek farklı olmalıdır.

- Sayfa 42'de yer alan faktör tablosunda 0,500'ün altında kalan faktörler bulunmaktadır. Bu faktörlerin normalde "discard" edilmesi gerekli değil midir?

- Faktör analizinde direkt performansı ölçen bir alt faktör yoktur, peki performansı nasıl ölçüyoruz? Eğer hepsi performansı ölçüyorsa işbirliği ile ilgili olanlar nerede? Sorular iç içe geçmiş durumda. Halbuki işbirliği ölçeği farklı, performans ölçeği farklı olmalı.

Örneğin, "işbirlikleri performansı artırmıştır" şeklinde yönlendirmeli soru olmaz! Önce işbirliği yapılıyor mu diye tespit edilir, sonra performans ayrı şekilde çeşitli kriterlere göre sorulur. Sonra aralarındaki ilişkiye bakılır. Burada sorular zaten iç içe geçmiş. Koşullu sorular anketlerde kullanılmaz. Bu durum analizi çok sorunlu göstermektedir.

- Araştırmada stratejik ortaklık soruları sorulurken önce firmanın stratejik ortaklık yapıp yapmadığı tespit edilmelidir ancak bununla ilgili soru bulunmamaktadır. Sanki zaten yaptığın varsayılmıştır. Ancak yapıyorsa hangi firma ile yapmaktadır ve bu firma ile ilgili neden tezde bilgi yer almamaktadır?

- Belki de en önemli eksik, araştırmada bir literatür taraması bulunmuyor? Hani araştırmalar yapılmış, ne sonuçlar bulunmuş yok?

Beceriler: Akademik Yazı, Article Writing, Araştırma Yazarlığı, Teknik Yazı, Türkçe

Daha fazlasını gör: doğrudan ve dolaylı alıntı örnekleri, internet sitesini kaynak gösterme, kaynakça yazımı örneği, eleman alınacaktır online çalışacak eleman istanbul, freelance nasıl çalışılır, freelance olarak çalışmak, freelance serbest çalışma, freelance çalış, freelance çalışacak, freelance çalışan, freelance çalışan arayanlar, freelance çalışma, freelance çalışma alanı, freelance çalışma fırsatları, freelance çalışma ilanları, freelance çalışma koşulları, freelance çalışma siteleri, freelance çalışma şartları, freelancer çalışma nedir, freelancer çalışma yöntemleri

İşveren Hakkında:
( 14 değerlendirme ) istanbul, Turkey

Proje NO: #18881199

Bu iş için 9 freelancer ortalamada $28 teklif veriyor

akmkz

Merhaba Dokümanlarınızı gönderir iseniz size yardımcı olabileceğimi düşünüyorum. .

$15 USD in 5 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
okyanus1618

Tezde sadece düzeltme mi yapılacak yoksa araştırma genişletilmeli mi? Bir sosyolog oalrak araştırma geliştirme hususunda ve yöntem tekniklerde yeterli gerekliliğe sahibim

1 gün içinde %bids___i_sum_sub_32%%project_currencyDetails_sign_sub_33% USD
(0 Değerlendirme)
0.0
TranslatorTR

Merhaba, Son üç yılı profesyonel olmak üzere on senedir Türkçe - İngilizce freelance tercüme yapıyorum. Mersin'de yerleşik noter yeminli tercümanım. Bunun öncesinde özel sektörde 8 yıllık dış ticaret, satın alma ve Daha Fazla

1 gün içinde %bids___i_sum_sub_32%%project_currencyDetails_sign_sub_33% USD
(0 Değerlendirme)
0.0
mehmetkilinckaya

...........................................................................................................................................................................................

$35 USD in 2 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
aybars101010

Okulumdan ve işimden dolayı sürekli olarak makale ve tez incelemesi yapmaktayım. Kendimin de mensubu bulunduğum okula tez vermiş olmamdan dolayı akademik çalışmalar ile ilgili düzenlemeleri rahatlıkla yapabilirim.

1 gün içinde %bids___i_sum_sub_32%%project_currencyDetails_sign_sub_33% USD
(0 Değerlendirme)
0.0
JhonKara

Merhaba işinizi yapmak istiyorum benimle mesaj atarak iletişime geç[login to view URL] işinizi yapmak istiyorum benimle mesaj atarak iletişime geçebilirsiniz.

$35 USD in 5 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
EfdalKaraaslan

Convince

$38 USD in 3 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
berkhan93

Bu işi bana gönül rahatlıği ile teslim edebilirsiniz. bu işi yapmak benim için çok kolay olacaktır. ayrıca bu işe ihtiyacım var. teşekkür ederim .

1 gün içinde %bids___i_sum_sub_32%%project_currencyDetails_sign_sub_33% USD
(0 Değerlendirme)
0.0
tahsinktlktmz

Gazi üniversitesi İngilizce öğretmenliği mezunuyum. 6 senedir İngilizce öğretmeniyim. YDS puanım 93.75. Aynı zamanda Gazi Üniversitesi Siyaset ve Sosyal Bilimler Yüksek lisans öğrencisiyim.

$25 USD in 4 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0