İptal Edildi

Çeviri Hizmeti-Translate Services

Her türlü konu hakkında çevirileriniz yapabilirim. Çevirilecek metnin içeriği, kelime sayısı vb. uygun bir fiyat çıkartabiliriz. Çevirilerimde konu sınırlaması yoktur. Her türlü metin(akademik,bilimsel,edebi vb) çevirmekteyim. Çeviriler ingilizceden türkçeye ya da tam tersi yapılacaktır.

I can translate your text from English into Turkish or from Turkish into English. I can translate every text from every subject such as Literary text, Scientific documents, Academic papers, essays etc. It depends on your needs. Prices may change in respect to words number, subject of a text etc. Details can be discussed via private messages.

Beceriler: Article Writing, Araştırma Yazarlığı, Çeviri

Daha fazlasını gör: vb articles, translate your, TRANSLATE TURKISH TO ENGLISH, translate services, translate from turkish to english, translate english to turkish text, translate english to turkish, nda documents, english to turkish translate, academic literary, scientific academic style, apex literary services airdrie, translate scientific article, bir sabia academy, bir sabia, bir sabia technologies rawalpindi, bir sabia academy ltd, bir sabia technologies pvt ltd, xcelsius bir, projects songs website asp et

İşveren Hakkında:
( 0 değerlendirme ) Izmir, Turkey

Proje NO: #10955985

Bu iş için 2 freelancer ortalamada $195/saat teklif veriyor

$113 USD / saat tutarından itibaren
(0 Değerlendirme)
0.0
$277 USD / saat tutarından itibaren
(2 Değerlendirme)
0.0