Kapalı

1000 kelimelik bir çalışma yaptırılacaktır

1000 kelimelik bir çalışmamız bulunmaktadır. Yazabilen her kişinin teklif vermesini rica ederiz. Bu alanda daha önceden yaptığı çalışmalar hakkında da teklif verirken, bilgi vermenizi rica ediyoruz.

Modern devletlerin ortaya çıkışında savaşların yeri hakkında çalışma yapılacaktır.

Çalışmanın 7 gün içerisinde tamamlanması gerekmektedir.

Çalışma için 100 tl ücret ödenecektir.

Beceriler: Makale Yeniden Yazım, Article Writing, Metin Yazarlığı, Essay Writing, Araştırma Yazarlığı

Daha fazlasını gör: eleman alınacaktır online çalışacak eleman istanbul, freelance nasıl çalışılır, freelance olarak çalışmak, freelance serbest çalışma, freelance çalış, freelance çalışacak, freelance çalışan, freelance çalışan arayanlar, freelance çalışan yönetmenler, freelance çalışanlar, freelance çalışanlar için fatura, freelance çalışanlar için iş bulma rehberi, freelance çalışanlar için sözleşme, freelance çalışanlar sitesi, freelance çalışanlar vize, freelance çalışanların yasal sorumlulukları, freelance çalışma, freelance çalışma alanı, freelance çalışma fırsatları, freelancer abonelikten nasıl çıkılır

İşveren Hakkında:
( 14 değerlendirme ) istanbul, Turkey

Proje NO: #18355461

Bu iş için 8 freelancer ortalamada $24 teklif veriyor

gizym

Dramatik Yazarlık mezunuyum ve 7-8 yıldır yazar, editör, redaktör olarak çalışıyorum. İsteğinize uygun bir içerik üretebileceğimi düşünüyorum.

$25 USD in 10 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
devilcaptain2217

teklifim saat başı 5 dolardı ve sizi bana ödeyeceğiniz miktar burda 20 dolar olarak gözüküyor sıkıntı yok 20 dolar da olur.

1 gün içinde %bids___i_sum_sub_32%%project_currencyDetails_sign_sub_33% USD
(0 Değerlendirme)
0.0
cemreavci

Trabzon'da yaşıyorum, 25 yaşındayım. İnşaat mühendisiyim, evden projeler çizerek çalışıyorum. Kendime çok fazla boş vakit kaldığı için bu tarz freelance işlerle ek gelir sağlıyorum.

$25 USD in 2 gün içinde
(1 Yorum)
0.0
esinero

Merhaba, konuya oldukça hakimim. Modern devletlerin çıkışı Üzerine bir ethical reasoning dersi aldım.

$25 USD in 3 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
OrhanKarakas

Merhaba, İngilizce üzerine lisans görüyorum. Çeviri konusunda daha önce bazı web sitelerinde çalıştım. Sizleri yüzüstü bırakmayacağıma emin olabilirsiniz. Sizden mesaj bekliyorum.

$25 USD in 3 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
Coordinatornick

Merhabalar, Siyaset Bilimi alanında onur öğrencisi olarak mezun olup, yine aynı alanda yüksek lisansını tamamlayan; şu anda da iş hayatında bulunan bir profesyonelim. Konu ile ilgili halihazırda yüksek bir backg Daha Fazla

1 gün içinde %bids___i_sum_sub_32%%project_currencyDetails_sign_sub_33% USD
(0 Değerlendirme)
0.0
Cem27112000

Bu konu hakkında daha önce üniversitede de ders almıştım, ve okulumun bana sağladığı veri tabanı ile geniş kapsamlı bir araştırma sonucunda istediğiniz gibi bir makale ortaya çıkarabilirim.

$25 USD in 4 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
kaptanslx

K.T.Ü. mezunuyum hocam kendi tezimi ve bazı arkadaşlarımın tezini yaptım. Bunun haricinde 1 adet 48sylik bir derginin yayın ve basımında yer aldım. En kısa sürede bitereceğime eminim. Eğer iletişime geçerseniz iyi bir Daha Fazla

$20 USD in 10 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0