İptal Edildi

İngilizce, Fransızca, Türkçe dillerinde uzman çeviri

" Her iş gibi ÇEVİRİ de teknik bilgi, birikim ve özen istemektedir. "

Hakkımda bilgi almak için lütfen alttaki otobiyografimi 1 dakikanızı ayırarak okuyabilir, iletişime geçerek bahsi geçen bilgilerin doğruluğunu kontrol edebilirsiniz.

ESOGÜ Fransızca-İngilizce karşılaştırmalı edebiyat bölümü "2020 sınıf [login to view URL]" olarak mezun oldum. Akademik kariyerime yükseklisans ile devam ettireceğim. İngilizce ve Fransızca dilini 5 sene boyunca aktif olarak bölümümde kullandım, edebi çeviriler yaptım. Yurtdışında "ERASMUS" programı kapsamında 5 ay yaşadım.

Yükseklisansıma devam ederken de sizlerin İNGİLİZCE ve FRANSIZCA makalelerini, ödevlerini, web sayfası yazılarını vs. uygun bir fiyata ve kısa zamanda teslim garantisiyle çevirmek istiyorum.

Beceriler: Article Writing, Makale Yeniden Yazım, Yerine Yazma, İçerik Yazımı, Metin Yazarlığı

Daha fazlasını gör: freelance türkçe, freelancer com türkçe, freelancer türkçe, fransızca türkçe çeviri, ingilizce fransizca cumle ceviri, tureng, fransızca sözlük, ingilizce fransizca google translate, fransızca i̇ngilizce çeviri, fransızca çeviri, freelancer türkçe yama, ingilizce türkçe freelance, ingilizce türkçe freelance çeviri, ingilizce türkçe çeviri freelance, kitap yazma programı türkçe, türkçe freelance, türkçe freelancer, türkçe yazı okuma online, web tasarım programı türkçe indir, türkçe turkish

İşveren Hakkında:
( 0 değerlendirme ) Ankara, Turkey

Proje NO: #27123262