Kapalı

Yapay zeka projemin çalışabileceği bir ara yüz istiyorum

Kaggle'daki bir proje üzerine araştırma yapmaya başladım. Bu projenin çok faydalı olabileceğine fakat hiç kullanılmadığının farkına vardım. Bu Proje şu şekilde:

45 gb lık RNA verisinden oluşturulmuş bir yapay zeka projesi. Şöyle 2004 yılında tıp alanında bir grup bilim insanına Nobel ödülü verdiler. Ödül aldıkları konu: Coronadan bizi kurtaracak olan aşılarla aynı yöntem olan mRNA yöntemi. Biontech ve Pfizer gibi şirketlerin geliştirdikleri ilaçlar şu şekilde yapılıyor. Rnaları mutasyona uğratıyorlar ve hastalıkların olduğu yere aşılıyorlar. Bu mutasyonlu RNA'lar proteinlere yapışarak o hastalık genini yok ediyor. Biz de bu aşama sırasında meydana gelen deneysel sinyalleri yok ediyoruz susturuyoruz diyebilirim. Sebebi şu deneysel sinyaller yani gürültüler deneyi altüst ediyor. Zaman ve maddi kayıplara neden oluyor. Bu sesleri susturuyoruz. Model %98 doğruluk oranı verdi.

Elimizdeki bu yapay zeka görsel sınıflandırma modelini bir uygulamaya entegre etmek istiyoruz. Basit bir kullanıcı ara yüzü olan arka planda modeli çalıştırıp kullanıcıya çıktı veren bir uygulama gerekiyor.

Gerekenler:

Freelancer'ın modeldeki parametreleri kaydetmek için eğitmesi gerekecek bu yüzden ya bir gpu'ya sahip olmalı ya da online bir gpu'ya bağlanabilmeli.

Karşısına çıkan hataları çözebilmeli.

(1 hafta içinde kesin çözüm verilmeli)

Beceriler: Yapay Zeka, Deep Learning, Machine Learning (ML), Python

Müşteri Hakkında:
( 0 değerlendirme ) Kayapinar, Turkey

Proje NO: #28804493

Bu iş için 1 freelancer ortalamada $55 teklif veriyor

pakyazilim

üstat araştırma konusu çok güzel tam olarak ne yapılması gerekiyor. ben anlayamadım. detay verirsen sevinirim

$55 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0