Devam Ediyor

Yapay zeka projemin çalışabileceği bir arayüz istiyorum

Ben bir lise öğrencisiyim. Kaggle'daki bir proje üzerine araştırma yapmaya başladım. Bu projenin çok faydalı olabileceğine fakat hiç kullanılmadığının farkına vardım. Bu Proje şu şekilde:

45 gb lık RNA verisinden oluşturulmuş bir yapay zeka projesi. Şöyle 2004 yılında tıp alanında bir grup bilim insanına Nobel ödülü verdiler. Ödül aldıkları konu: Coronadan bizi kurtaracak olan aşılarla aynı yöntem olan mRNA yöntemi. Biontech ve Pfizer gibi şirketlerin geliştirdikleri ilaçlar şu şekilde yapılıyor. Rnaları mutasyona uğratıyorlar ve hastalıkların olduğu yere aşılıyorlar. Bu mutasyonlu RNA'lar proteinlere yapışarak o hastalık genini yok ediyor. Biz de bu aşama sırasında meydana gelen deneysel sinyalleri yok ediyoruz susturuyoruz diyebilirim. Sebebi şu deneysel sinyaller yani gürültüler deneyi altüst ediyor. Zaman ve maddi kayıplara neden oluyor. Bu sesleri susturuyoruz. Model %98 doğruluk oranı verdi.

Elimizdeki bu yapay zeka görsel sınıflandırma modelini bir uygulamaya entegre etmek istiyoruz. Basit bir kullanıcı ara yüzü olan arka planda modeli çalıştırıp kullanıcıya çıktı veren bir uygulama gerekiyor.

Beceriler: Yapay Zeka, Windows Masaüstü, Kurgu, UI / User Interface

Müşteri Hakkında:
( 0 değerlendirme ) Kayapinar, Turkey

Proje NO: #28682585

Seçilen:

baserumutkaan

Merhaba ! öncelikle sizi tebrik etmek istiyorum projenizden dolayı, Ülkemizde yapay zeka alanında çalışan insanları görmek umut verici ve üstelik lise öğrencisisiniz. Daha önce bir şirketin sorununa yüz tanıma sistemi Daha Fazla

%selectedBids___i_period_sub_7% gün içinde 20%project_currencyDetails_sign_sub_9% %project_currencyDetails_code_sub_10%
(0 Değerlendirme)
0.0

Bu iş için 2 freelancer ortalamada €20 teklif veriyor

assignsolver

Yapay zeka projemin çalışabileceği bir arayüz istiyorum I have read and understood all your initial requirements, and I feel, I would be the best choice for this project, I have more than 10 years of working experience Daha Fazla

1 gün içinde %bids___i_sum_sub_32%%project_currencyDetails_sign_sub_33% EUR
(0 Değerlendirme)
0.0