Kapalı

Acil ASP.NET Ödevi Pazar Günü Teslim Akşama Doğru Teslim Edilmesi Gerekiyor

Merhaba,

ASP.NET üzerinden access veri tabanlı personel maaş takip sistemine ihtiyacım var. Ekstra olarak bu projenin ayrıntılı bir şekilde raporlanarak kullanım kılavuzu haline getirilmesi gerekiyor. Ek olarak bana teslim edilirken tırnak içerisinde yazacağım yazıdaki gibi teslim edilmesi gerekiyor. "Projenin 15 adet aspx dosyalarını ve 30 adet cs dosyalarını rar yaparak bana en son ödevin atılması gerekiyor ve bu ödevin benim bilgisayarımda çalışır bir vaziyette olması gerekiyor." Bu konuda geri dönüşünüzü bekliyorum.

Asp.net üzerinden acces veritabanlı attığım resimlerdeki gibi olacak dilerseniz hazırda bir veri tabanı var fakat işinizi görür mü bilemiyorum. Attığım görselleri incelerseniz ortalama bir şekilde ne istediğimi anlayabilirsiniz.

Beceriler: ASP.NET, .NET, Microsoft SQL Server, C# Programlama, HTML

Müşteri Hakkında:
( 0 değerlendirme ) United States

Proje NO: #28772301

Bu iş için 3 freelancer ortalamada $27 teklif veriyor

mertveli

Merhabalar Efendim, Dilerseniz sizin için bu isteğinizi kısa süre içersinde yetiştirerek size yollayabilirim. Asp.net üzerinden birçok çalışmam bulunmaktadr bu yüzden endişeniz olmasın bu ödevinizi kısa sürede gerçekle Daha Fazla

1 gün içinde %bids___i_sum_sub_32%%project_currencyDetails_sign_sub_33% USD
(0 Değerlendirme)
0.0
ErenAkgz

Merhaba, İstediğiniz projeyi asp.net kullanarak istediğiniz özelliklerde en profesyonel şekilde yapmaya hazırım. Beni seçtiğiniz için şimdiden teşekkür ederim.

$30 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
ilyasBzdmr70

Hello, I will summarize all the lessons and give you clear, concise notes. I am a PhD writer with 5 years of experience. I've worked on several similar projects that compile presentation slides and lecture notes into a Daha Fazla

$20 USD in 5 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0