Kapalı

Asp.net ile yazılmış Web siteme Kargo api entegrasyonu

Asp.net ile yazılmış Web siteme Kargo api entegrasyonu yaptırmak istiyorum.

kısaca web sitemin çalışma şekli müşterilerim girip sipariş veriyor ve siparişlerinin kargo durumunu kargodan aldığım api ile takip etmelerini istiyorum.

Beceriler: ASP.NET, .NET

Daha fazlasını gör: eleman alınacaktır online çalışacak eleman istanbul, freelance nasıl çalışılır, freelance olarak çalışmak, asp.net web api tutorial, asp.net web api 2, web api example, net, how to create web api in asp.net c#, how to create web api in asp.net c# without mvc, asp.net core, asp.net mvc, freelance serbest çalışma, freelance çalış, freelance çalışacak, freelance çalışan, freelance çalışan arayanlar, freelance çalışma, freelance çalışma alanı, freelance çalışma fırsatları, freelance çalışma ilanları

İşveren Hakkında:
( 0 değerlendirme ) İstanbul, Turkey

Proje NO: #27335312

Bu iş için 14 freelancer ortalamada $133 teklif veriyor

(9 Değerlendirme)
4.4
onurkanbkrc

Projenin detaylarını bildirirseniz istediğiniz projeyle ilgilenebilirim. ASP.NET Core MVC ile WEB uygulaması geliştirme ile daha önce uğraşmıştım. Detayları özelden iletebilirsiniz.

$150 USD in 30 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
Aligulmen91

Merhaba, Uzun yıllardır otomasyon sektöründe uluslararası firmalarla devam eden bir ekip olarak, son 4 yıldır dünyanın en büyük depolama firmalarından birine yazılım desteği veriyoruz. Çok çeşitli yazılım dilleri ile ç Daha Fazla

$150 USD in 15 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
anilcirik

Merhaba, isteğinizi karşılayabilirim. Asp.net MVC ile birçok proje geliştirdim. Belirttiğim fiyat ve günde entegrasyonu tamamlayabilirim.

$150 USD in 10 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
yasin52200

Ayrıntıları iletirseniz kısa sürede halledebilirim. Sipariş durumu sayfasının tasarımıda bana ait olacak mı?

$70 USD in 2 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
hllbkr

Merhaba, İstemiş olduğunuz api entegrasyonunu çok kısa bir sürede tasarımı ile projenize ekleyebilirim. Şunu da belirtmek isterim ki çok sayıda aynı işi yapmış bulunmaktayım. İyi günler dilerim.

1 gün içinde %bids___i_sum_sub_32%%project_currencyDetails_sign_sub_33% USD
(0 Değerlendirme)
0.0
mertdelibalta

Merhaba, yazılım mühendisiyim. Api entegrasyonunuzu etkinleştirebilirim. Detaylar için ulamanızı bekliyorum teşekkürler...

$140 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
dincerozturk

aspnet üzerine 15 yıla yakın tecrübem bulunmakta. istediğniz uygulamayı çok hızlı ve performanslı olacak şekilde gerçekleştirebilirim.

$140 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
sametcinar

Yaklaşık 10 yıldır yazılım sektöründeyim. 5,5 yıllık bir e-ticaret deneyimim var, sadece kargo için değil, ilerisi için bir çok yardım sağlayabilirim. Detaylar için görüşebiliriz.

$250 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
ibrahimcaliskan

asp.net diline hakimim, daha önceden kargo firmalarının apilerini kullanmadım ancak başka sistemlerin apilerini kullandım. yapabileceğimi düşünüyorum. Bilgisayar mühendisiyim.

$200 USD in 14 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
sevenbolat

Merhaba, istediğiniz özellikleri projenize entegre edebilir geliştirebiliriz. İsterseniz önce örnek bir uygulama hazırlayıp test etmeniz için size iletebilirim. İyi günler, iyi çalışmalar.

$50 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
umut5234

Merhabalar, İstediklerinizi [login to view URL] önce Aras Kargo enterasyon sistemi yapmıştım. Hazır sistemi sizin sistemi üzerinde tasarruf [login to view URL] tasarruf ederseniz. Yerine geçmek isterseniz 0534 792 38 19 nolu Daha Fazla

$140 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
hzrbaaran

merhaba, entegre olmasını istediğiniz kargo firmasının api dökümanlarını iletmeniz durumunda ASP.NET ortamında istediğiniz entegrasyonu gerçekleştirebilirim.

$200 USD in 4 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
Gtmassive

Merhaba Asp.net programlama dili ile ilgili tecrübemle size bu projede destek vermek isterim.

$35 USD in 4 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0