Kapalı

Bir web sitesine ihtiyaç duyuyorum

Merhabalar, yurt dışında yapacağım bir araştırma için bir web sitesi gerekiyor. İlk sayfada çocuğun Velisinin onay butonu ile diğer sayfaya geçiş yapılacak. Sayfadaki görselleri çocuğun önce “tercih edeceği” dilde okuması ve ses kaydı yapması, sonra aynı görseli diğer dilde okuması ve ses kaydı yapması istenecek. Ses kaydının süresi de önemli. Bu şekilde 2 dilde 3 kategori okuması lazım. Bu kategoriler renkler sayılar ve şekiller. Toplam 6 sayfa olacak ses kaydı ve timer gerektiren sayfalar. Son dosyada da 12 soruluk bazısı açık uçlu bazısı çoktan seçmeli bir anket var. Böylece 8 sayfa olmuş oluyor. Bu verileri gönder butonuna bastığında benim mailime gelmesi gerekiyor.

Beceriler: Ses Servisleri, Veri Girişi, Web Sitesi Tasarımı

Müşteri Hakkında:
( 0 değerlendirme ) Yozgat, Turkey

Proje NO: #28488122

Bu iş için 8 freelancer ortalamada €221 teklif veriyor

biakyaylaa

Merhabalar, proje detaylarınızı tamamen inceledim. Dilediğiniz şekilde sizlere websitenizi hazır olarak teslim edebilirim.

€300 EUR in 7 gün içinde
(18 Değerlendirme)
4.3
silahtar90

Merhabalar Yazilim gelistirci olarak +3 yillik web uygulamalari tecrubem ve de iyi seviyede ingilizce bilgim vardir. Detaylari gorusmek isterim. Tesekkurler

€250 EUR in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
tyykhe

Sizin için bu siteyi, PHP, HTML ve JS kullanarak yapabilirim, fiyat konusunda anlaşmak ve daha fazla bilgi almak için özelden ulaşabilirsiniz.

€140 EUR in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
emrecelik1563

Merhabalar, bahsettiğiniz projeyi mobil uyumlu PHP ile yazabilirim. bir çok da referansım bulunmaktadır. işe başlamak için benimle iletişime geçmeniz yeterlidir. iyi günler.

€250 EUR in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
kubilay53

merhaba uzman yazılım geliştiriciyim özel sektörden pek çok şirkete yazılım çözümleri ürettim. Sizin projenizi eksik tamamlayabilmem için lütfen iletişime geçiniz..

€200 EUR in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
wookweb

Merhabalar, Wookweb'den Ceren ben. Sizin için bu web sitesini yapabilirim. Hangi dilleri düşünüyorsunuz? Detaylar için görüşmek isterim. Chat üzerinden ya da websitemiz üzerinden bana ulaşabilirsiniz.

€140 EUR in 10 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
frknkntr

Merhaba, projenizi inceledim. İstediğiniz tarz bir projeyi hızlı bir şekilde geliştirebilirim. Benzer bir sistemin Android uygulamasını yapmıştım ve web uygulamasını da yapabilirim. Proje de bazı sorularım olacak, mese Daha Fazla

€350 EUR in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
gurkanseyhan

detaylı anlatımınız ve yönlendirmeleriniz ile yapabilirim, gerekirse sistem üzerinde tutabiliriz mailinize atabiliriz ama daha fazla detay gerekiyor

€140 EUR in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0