Kapalı

Tuğla Fabrikası için transfer arabası projesi

Ekte Foto'larını göreceğiniz makinenin mantığıyla çalışan, boş ranzayı raydan üstüne alıp yükleme asansörünün olduğu alana aktaracak, üstünde bulunan rayda ileri geri hareket edecek transfer arabası projesi. Ranza ölçüleri ve diğer detaylar elbette verilecektir. Foto'daki araba hava pistonlarıyla çalışıyor. Bizim isteğimiz dişli mekanizma ile çalışması. Otomasyona uyumlu olması gerekmektedir.

Beceriler: AutoCAD, Üretim Tasarımı, Makine Mühendisliği

Daha fazlasını gör: Solicito la creación de un plataforma web creada con el gestor de contenidos wordpress para servicios relacionados con el ámbi, Cameraman, Vidéaste (Bien équipé), Reporter Vidéo, Réalisation et conception des Projets Télévisé / Web, écrire un article sur la gratitude, web サイト の 作り方 の まとめ デザイン 制作 から コーディング 手前 まで, ruby on rails 工作, page web non disponible la page web à l adresse market details id me tango warinc&referrer adjustreftag 3dcn9qcut est peut êt, logo services à la personne, kejoin com freelancer 香港 自由 工作 者 網站, graphic design 工作, freelancer nasıl çalışır, freelancer com nasıl çalışır, freelancer com nasıl çalışılır, freelance 工作, freelance çalışın, freelance çalışılan siteler, freelance nasıl çalışılır, free la çe, copywriter 工作 香港 島, copywriter 工作, clinical project manager 工作

İşveren Hakkında:
( 0 değerlendirme ) Turkey

Proje NO: #14260560

Bu iş için 7 freelancer ortalamada $565 teklif veriyor

$500 USD in 5 gün içinde
(204 Değerlendirme)
7.5
cumshudrahimov

Ekteki resimleri incelemis bulunmaktayiz . Su anda bizimle calisan freelancer Insaat muhendisi timi ve mekanik ekibinin yardimiyla projenizi yapa bileceyimize inaniyoruz .

$722 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
gncmhnds89

6-7 yıllık katı model programı kullanıcısı olmam ve özel sektördeki tecrübem ile sorunlara çözüm üretici bakış açısı ile yaklaşmamın beni bu projede öne geçireceğine inanıyorum.

$555 USD in 10 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
$833 USD in 10 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
mechmandesigner

Otomasyon, konveyör ve robotik sistemler üzerine çalışmış olduğum için taşıma ve aktarma sitemleri hakkında deneyim sahibiyim. Benzer bir transfer arabasını sayfamda görebilirsiniz. 1.5t' luk paletleri taşıması için ta Daha Fazla

$477 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
ArtificialDesign

Koymus oldiginiz resimleri inceledim. Bu projeye benzer isler icerisinde daha bulungugum icin arzu ettiginiz prejeyi en uygun sekilde teslim edebilecegimi dusunuyorum.

$425 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
$444 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0