Otomatik Vardiya Cizelgesi programı

Kapalı İlan edilme: 1 yıl önce Teslim sırasında ödenir
Kapalı Teslim sırasında ödenir

Taleplerim doğrultusunda otomatik aylık vardiya yazacak bir program yazırmak istiyorum yazılım dili arayüzü vs tamamen programı yazacak arkadaşa bırakıyorum excel'de bile olabilir sadece taleplerimi gerçekleştirsin yeterli benim için. Ücret konusunda emeğin karşılığını kesinlikle vereceğime inanıyorum.

C Programlama C++ Programlama Python Excel

Proje NO: #33704208

Proje hakkında

11 teklif Uzak proje Aktif 1 yıl önce

Bu iş için 11 freelancer ortalamada $46 teklif veriyor

datascientist90

I'm a senior Python & ML developer and owner & founder of Dedeoglu Dev Company. Kindly send me a message to get in touch with me, Thanks, Yusuf.

$150 USD in 7 gün içinde
(27 Değerlendirme)
6.6
sundevmar

Merhaba, Projenizin gereksinimini paylaştığınız için teşekkür ederiz. Talebinizi okuyoruz ve anlıyoruz. Daha fazlasını anlamak ve şüphelerimizi netleştirmek için sizinle konuşmak istiyoruz. Bu nedenle detaylı bir şe Daha Fazla

1 gün içinde %bids___i_sum_sub_32%%project_currencyDetails_sign_sub_33% USD
(1 Yorum)
0.0
ahmet71cakir

Merhaba şuanda iyi bir kurumsal firmada yazılım uzmanı olarak çalışıyorum freelance ek işler yapıyorum istediğiniz arayüzlü olarak kullanımı kolay otomatik bir şekilde hazırlayan proje yapılabilir detaylar için lütfen Daha Fazla

$25 USD in 2 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
alperbil

Merhabalar, Profesyonel olarak C++ ve Python ile masaüstü uygulama geliştiriciliği yapmaktayım, Windows üzerinde çalışacak ve dilediğiniz bütün gereksinimlere uygun bir yazılımı en kısa zaman içerisinde size teslim ed Daha Fazla

$20 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
omerboran63

Taleplerinizi dinledikten sonra ortaya bir prototip çıkartacağım.İstediğiniz farklı özellikleri ekleyeceğim. En kısa sürede size teslim edeceğim. 0554 302 3657 numaram üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

$30 USD in 14 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
cacar60

Konu kapsamını bilmiyorum, fakat Excel'de istediğiniz şekilde bir program hazırlayabilirim. İletişime geçerseniz detayları konuşuruz.

$28 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
egeandroid

Merhaba, Benimle iletişime geçerseniz sizlere ihtiyacınız doğrultusunda vardiya yazan bir sistem teslim edebilirim. İyi Günler Dilerim...

$30 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
canturgut406

C programlama ya da Excel'de isteğiniz doğrultuda projenizi en hızlı ve doğru şekilde yapmak isterim.

$10 USD in 20 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
hancicihan

Merhabalar, ilgili teklif yüzelsel olup, taleplerinizi iletebilirseniz buna göre daha detaylı ve net analizlerle süre ve efor verebilirim.

$50 USD in 18 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
ahmetaliatan

Merhabalar, İş tanımınızı biraz daha açabilirsiniz gerekli analiz ile birlikte olması gereken fiyatı ve süreyi bildirebilirim.

1 gün içinde %bids___i_sum_sub_32%%project_currencyDetails_sign_sub_33% USD
(0 Değerlendirme)
0.0