Kapalı

c# ( Https / Url bilgisini okuma )

Merhaba,

Bilgisayarda oturum açan kullanıcının girdiği web sitelerinin adres(URL) bilgisini almak istiyoruz.

Http/Https trafiğini dinleyerek URL verilerinin ekran üzerinde ListBox gibi bir nesnede listelenmesini istiyoruz. Daha sonra bu kodu biz kendi projemize entegre edeceğiz.

Kodun C#/winform olarak yazılması gerekmekte

Beceriler: C# Programlama, VB.NET

Müşteri Hakkında:
( 0 değerlendirme ) pendik, Turkey

Proje NO: #30135629

Bu iş için 7 freelancer ortalamada $220 teklif veriyor

RachitGroup

✋Merhaba, Selamlar sana!! ⭐️C # Deneyimli Geliştirici⭐️ Yazılım geliştirme, ticaret, kripto para birimleri ve blok zinciri, makine öğrenimi, yapay zeka, web kazıma, fizik, matematik konularında sağlam bir geçmişe sah Daha Fazla

$550 USD in 7 gün içinde
(19 Değerlendirme)
5.2
NonikNone

Merhaba ben Uğur. Görevi 55 USD'ye gerçekleştirebilirim. 1 gün içinde teslim edebilirim. Profilimden müşteri yorumlarını okuyabilirsiniz. Saygılarımla, Uğur Çatak.

1 gün içinde %bids___i_sum_sub_32%%project_currencyDetails_sign_sub_33% USD
(2 Değerlendirme)
3.0
anastasiaarylina

Hello I can do this in a day fully as you wish. I am ready to start work right now. Would love to discuss more in detail via chat. Thanks.

$150 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
noelkreiss

Merhaba, Http istekleri hakkında daha önce çalıştığım için bu uyglamayı geliştirmeye uygun olduğumu düşünüyorum . Winservice veya webservis olarak hazırlayıp teslim edebilirim.

$200 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
akinbicer

Kısaca kendimden bahsedeyim sizlere... Ankara'da yaşıyorum. 20 yaşındayım. 14 yaşımdan bu yana Yazılım Geliştirme, Web Tasarım, Sistem Ağ Yönetimi, Siber Güvenlik alanlarında kendimi geliştirdim. Bu alanlarda bir çok f Daha Fazla

$140 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
tarikalper

Merhaba istediğinizi yapa bilirim bunun anlık olarak yapılmasını istiyorsunuz anladığım kadarı ile. girş zaman bilgileri dahil alarak istediğinizi yapabilirim. 2 günder teslim ederim.

$275 USD in 2 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
ramazanulucay

Merhabalar, 15 yıldır profesyonel olarak çalışmaktayım. Önceden benzer projelerde yer almıştım. Sizlere yardımcı olmak için lütfen iletişime geçiniz. Saygılarımla.

$170 USD in 2 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0