Kapalı

C# Konusunda Tecrübeli Freelance Yazılımcı

Job Description:

Bir projemizde bize uzaktan destek olabilecek, C# konunda tecrübeli, RPA toolları konusunda bilgili (tercihen Voodoo) Türkiye'de ikamet eden tercihen türkçe bilen freelance bir arkadaş arıyoruz.

Beceriler: C# Programlama, AI/RPA development, Robotic Process Automation

Müşteri Hakkında:
( 0 değerlendirme ) Turkey

Proje NO: #35539421

Bu iş için 7 freelancer ortalamada $19/saat teklif veriyor

savchukmykhailo3

Thank you for this wonderful opportunity. As I am a senior .NET developer, I have 6+ years of experience in C# WPF, XAML, Entity, LINQ, MSSQL and Oracle. I am also familiar with the MVC, MVVM, Singleton, IoC Container, Daha Fazla

$15 USD / saat tutarından itibaren
(1 Yorum)
3.3
btelci

Merhaba, C# konusunda tecrübeliyim, Robotic Process Automation konusunda proje geliştirmedim ancak hızlı adapte olacağımı düşünüyorum. Proje detaylarını paylaşıp detaylandırmak isterseniz memnun olurum.

$20 USD / saat tutarından itibaren
(3 Değerlendirme)
2.3
serkanunver

Merhaba C# konusunda tecrübem fazla değil ancak sizlerle birlikte hem kendimi geliştirebilir hem de çalışabiliriz. Uzaktan olması da benim için artı. Ankara da ikamet ediyorum.

$20 USD / saat tutarından itibaren
(0 Değerlendirme)
0.0
betulkirarslan

Merhaba ben Betül. OMU İngilizce Öğretmenliği mezunuyum. Samsun'da ikamet ediyorum. Detaylı görüşme için lütfen bana mesaj atın.

$25 USD / saat tutarından itibaren
(0 Değerlendirme)
0.0
Ryan031

I am developing myself as a software developer. I am developing myself in the field of ASP .Net. Developing to always be better.

$15 USD / saat tutarından itibaren
(0 Değerlendirme)
0.0