Tamamlanmış

Unity3D Oyun motoru ile geliştirmekte olduğumuz projemizde C# scriptleri ile geliştirme yapabilecek uzman seviyesinde çalışabileceğimiz arkadaşlara ihtiyacımız bulunmaktadır

Job Description:

Hazırlanmış olan restful servislerden veriler çekilecektir.

Saha bilgileri servisten çekilerek saha koordinatları alınacak.

Nesne bilgileri servisten çekilecek. Bulunduğu sahaya ve adrese ilgili nesneye ait model load (veya başka bir metot ile) edilerek konumlandırılacak.

Nesnelere ait modeller standart ölçülerde hazırlanmıştır. Nesnelerin ölçülerine göre bu modeller scale yapılacaktır.

Runtime da yapılacak bu işlemler, belirli zaman periyotları ile refresh edilecektir. Refreshten beklenen saha ve nesne bilgilerindeki değişikliklere göre ekrandaki ilgili değişen görsellerin değişen bilgilere göre düzenlenmesidir.

Refreshlerde, sahalardaki ekleme, silme ve koordinat değişiklikleri dikkate alınacaktır. Sahalara ilave olarak; nesnelerdeki ekleme, silme ve adres değişiklikleri de dikkate alınacaktır.

Skybox belirlenmiş olan saatlere göre 5 ayrı periyotta değiştirilecektir veya animasyon ile gün dönümleri takip edilebilecektir.

Ekranda nesnelere ait modellere tıklandığında o nesneye ait bir menü çıkartılacaktır. Menü seçenek fonksiyonları bu aşamada önemli değildir.

Ekranda navigasyon paneli olacaktır.

* Navigasyon panelinde her yöne hareket ve zoom işlemleri olacaktır.

* Değişik noktalara konulacak olan kameralar arasında geçiş olacaktır.

* Nesnelerin, belirlenecek olan temel kriterlere göre filtrelendirilmesi ve modellerinin değiştirilmesi işlemleri olacaktır.

Ekranda ana menü olacaktır.

* Menüde nesnelere ait liste seçeneği olacaktır. Bu seçeneğe tıklandığında servisten çekilen nesnelerin listesi gösterilecektir.

* Menüde nesne koduna göre arama seçeneği olacaktır. Bulunan nesneye ait model, belirlenecek olan animasyon veya bir zoom metodu ile üzerine otomatik konumlanılarak gösterilecektir.

* Menüdeki diğer seçenek fonksiyonları bu aşamada önemli değildir.

Beceriler: C# Programlama, Unity 3D

Müşteri Hakkında:
( 0 değerlendirme ) ISTANBUL, Turkey

Proje NO: #9659509

Seçilen:

ozgecarikci

Merhaba, ben Ozge. 4 yili askin suredir unity3d oyun motorunu kullanarak oyun gelistirmekteyim. Marketlerde yayinlanmis olan ve sirketler icin gelistirmis oldugum 10 oyunum bulunmaktadir. Ayrica daha bircok freelance u Daha Fazla

%selectedBids___i_period_sub_7% gün içinde 3000%project_currencyDetails_sign_sub_9% %project_currencyDetails_code_sub_10%
(2 Değerlendirme)
5.0

Bu iş için 4 freelancer ortalamada $2500 teklif veriyor

upz

This task requires thoroughly attention during development. I can guarantee it's completion from A-2-Z as I'm capable of developing such projects. Besides I'm individual developer motivated by modern skills. "I BITE ON Daha Fazla

$1500 USD in 12 gün içinde
(1 Yorum)
0.0