Find Jobs
Hire Freelancers

Firmam için Proforma fatura

$10-30 USD

Kapalı
İlan edilme: yaklaşık 2 ay önce

$10-30 USD

Teslimde ödenir
Tasarım bir Teklif formatı oluşturulmasını excel ile hesaplamaların otomatik yapılmasını istiyorum
Proje No: 37982471

Proje hakkında

7 teklif
Son aktiviteden bu yana geçen zaman 9 gün önce
Konum: İzmir, Türkiye

Biraz para mı kazanmak istiyorsunuz?

Freelancer'da teklif vermenin faydaları

Bütçenizi ve zaman çerçevenizi belirleyin
Çalışmanız için ödeme alın
Teklifinizin ana hatlarını belirleyin
Kaydolmak ve işlere teklif vermek ücretsizdir
7 freelancer bu proje için ortalama $19 USD teklif veriyor
Kullanıcı Avatarı
I'm deeply skilled in translation, especially within the realm of business. As a result, building an automated billing system like the one you seek poses no challenge to me. My keen understanding of Excel ensures that I can create a user-friendly template, which will save your team time and effort by automating calculations. My fluency in multiple languages means that I can create a highly professional and accurate proforma bill in not just Turkish, but also other languages your clients may speak. Quality is paramount to me, and I will ensure that the design meets both your aesthetic and functional requirements. Every project I undertake becomes my personal mission to surpass all expectations. With my robust abilities in Excel and designing, your firm is guaranteed limitless potential for success in this particular project. Contact me today and let's start revolutionizing your billing process!
$25 USD 1 gün içinde
0,0 (0 değerlendirme)
0,0
0,0
Kullanıcı Avatarı
Merhabalar sektör olarak hangi sektörde hizmet verdiğinizi belirtirseniz ,kullandığınız kdv oranları hakkında bilgi verirseniz yardımcı olabilirim. İstediğiniz exel formatını hazırlayabilirim.
$23 USD 3 gün içinde
0,0 (0 değerlendirme)
0,0
0,0
Kullanıcı Avatarı
Merhabalar, ben Ömer. 12+ yıldır yazılım alanlarında kendimi geliştiriyorum. Bu alanların başında web yazılımı ve güvenliği, siber güvenlik, mobil uygulama geliştirme ve yapay zeka yer almaktadır. Bahsetmiş olduğunuz tasarım projesini 2 gün içerisinde sorunsuz ve eksiksiz bir biçimde teslim edebilirim. Tasarımı ve projeyi geliştirirken her daim iletişim halinde olacağımızdan dolayı tam olarak istediğiniz gibi bir proje elde edeceksiniz. Proje hakkında detayları konuşmak için mesajınızı bekliyor olacağım. İyi günler dilerim.
$20 USD 7 gün içinde
0,0 (0 değerlendirme)
0,0
0,0
Kullanıcı Avatarı
Merhabalar ben Mustafa . Excel üzerinde size 3 gün içerisinde vba tabanlı istediğinizi yapabileceğimi değerlendiriyorum. Tabi ki sizden de doneleri almam gerekmektedir.
$23 USD 3 gün içinde
0,0 (0 değerlendirme)
0,0
0,0
Kullanıcı Avatarı
Merhaba, Türkçe ilanınıza istinaden türkçe yazıyorum ; ilanınız ve projeniz hakkında detaylı bilgi alabilir miyim?
$10 USD 7 gün içinde
0,0 (0 değerlendirme)
0,0
0,0
Kullanıcı Avatarı
Makine Mühendisliği Mekanik Tesisat alanı başta olmak üzere İHA, Machine Learning ve hatta Sosyal Medya gibi çok çeşitli alanlarda çok çeşitli türlerde Excel programları hazırladım. Sadece fonksiyonalite odaklı değil aynı zamanda estetik açıdan tatmin olmadığım hiçbir projeyi sonlandırmadım. Bu işte size yardımcı olmak isterim. NOT: Araştırdığım kadarıyla Proforma Fature konusunda size istediğiniz her türlü detayı sağlayabilecek kapsamlı bir program hazırlayabileceğimi belirtmek isterim.
$15 USD 7 gün içinde
0,0 (0 değerlendirme)
0,0
0,0
Kullanıcı Avatarı
Microsoft Office uygulamalarında ise özellikle Excel ve Word'de gösterdiğim uzmanlıkla bilinirim. Veri analizi, karmaşık raporlama ve iş akışlarını otomatikleştirmek için gelişmiş Excel becerilerim, projelerde verimliliği artırır ve hata oranlarını azaltır. Word'de ise, şirket içi ve dışı iletişimlerde kullanılan profesyonel dokümanları tasarlayarak iş süreçlerini desteklerim. Bu projeye özel olarak, yaratıcı tasarım yeteneklerimi ve teknik bilgimi birleştirerek, hem görsel hem de işlevsel açıdan üstün sonuçlar elde etmeyi amaçlıyorum. Yenilikçi yaklaşımlar ve modern teknolojileri kullanarak projenin her aşamasında katma değer sağlamak, benim için bir öncelik. Müşteri odaklı çalışma anlayışım ve zaman yönetimi becerilerimle, projenin belirlenen süre içerisinde ve bütçe dahilinde başarıyla tamamlanmasını garanti ederim.
$15 USD 1 gün içinde
0,0 (0 değerlendirme)
0,0
0,0

Müşteri hakkında

   TURKEY bayrağı
Izmir, Turkey
0,0
0
Nis 11, 2024 tarihinden bu yana üye

Müşteri Doğrulaması

Teşekkürler! Ücretsiz kredinizi talep etmeniz için size bir bağlantı gönderdik.
E-postanız gönderilirken bir şeyler yanlış gitti. Lütfen tekrar deneyin.
Kayıtlı Kullanıcı İlan Edlien Toplam İş
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Ön izleme yükleniyor
Coğrafik konum için izin verildi.
Giriş oturumunuzun süresi doldu ve çıkış yaptınız. Lütfen tekrar giriş yapın.