Kapalı

2D Çizim ve Animasyon

Harp Tarihi isimli youtube kanalı için 2D karakterler ve mekanlar çizecek ve animasyon yapacak ekip arkadaşları arıyoruz. Örnek çalışma olarak dosyadaki videoyu inceleyebilirsiniz.

Beceriler: Karikatür & Çizgi Film, Animasyon, Çizim

Daha fazlasını gör: 3d max free lance çizim, 3d max standart çizim modellerini ekleme veya kaldırma, 3d max çizim freelance, 2d animation websites, sinfing, animaker (2d), synfig studio, toon boom, toon boom animation 2d, 3d çizim freelance, autocad çizim freelance, freelance 3d çizim, freelance autocad çizim, freelance autocad çizim işleri, freelance serbest çalışma, freelance çalışma, freelance çalışma alanı, freelance çalışma fırsatları, freelance çalışma ilanları, freelance çalışma koşulları

İşveren Hakkında:
( 0 değerlendirme ) Istanbul, Turkey

Proje NO: #27892325

Bu iş için 3 freelancer ortalamada $90 teklif veriyor

omerglf

merhaba , videonuzu izledim , teklifim sizinle tanışmak , güzel bir video , sohbet açabilirseniz size daha çok yarımdımcı olmak istiyorum .

$85 USD in 7 gün içinde
(1 Yorum)
2.5
CreativeVWriter

Hi Dear Sir/Madam i have 6+ year Experience.I'm expert in"professional gaming video editor" I can edit your video with smart cuts, transitions, motion graphics, licensed background music, cinema-quality stock footage a Daha Fazla

1 gün içinde %bids___i_sum_sub_32%%project_currencyDetails_sign_sub_33% USD
(2 Değerlendirme)
0.2
ARTKEMAL

merhabalar çizim olarak kendimi geliştirmiş ve animasyondan da anlayabiliyorum ekip çalışmasına uyum sağlayan ve istediğiniz bölümde çalışabilirim.

$85 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0