Kapalı

Bulut Tabanlı Web Uygulaması Geliştirilmesi

Eğitim Teknolojileri sektörüne yönelik, Nesnelerin İnterneti (IoT) tabanlı ürünler geliştirdiğimiz projemizin bulut tabanlı yazılım geliştirme faaliyetleri bu iş kapsamında yapılacaktır.

Proje kapsamında yapılacak çalışmalar ana başlıklar halinde şu şekildedir:

1) Donanımdan alınan verilerin, kullanıcının düzenleyebileceği bir ekranda çeşitli grafikler yardımı ile gösterilebilmesi, saklanabilmesi ve üçüncü parti uygulamalarla alışverişinin sağlanması.

2) Donanımın kullanıcı tarafından Arduino (C++) programlama dili, Python programlama dili ve sürükle-bırak (blok tabanlı) programlama yöntemi kullanılarak web üzerinden programlanması.

3) Bilgisayar portları (USB ve Bluetooth) ile web arasında veri iletişimini sağlamak için bir WebSocket eklentisi.

Detaylar için ekli dosyayı inceleyebilirsiniz.

Beceriler: Bulut Bilişim, Internet of Things (IoT), MQTT, RESTful, Java

Daha fazlasını gör: eleman alınacaktır online çalışacak eleman istanbul, freelance nasıl çalışılır, freelance olarak çalışmak, freelance serbest çalışma, freelance çalış, freelance çalışacak, freelance çalışan, freelance çalışan arayanlar, freelance çalışan yönetmenler, freelance çalışanlar, freelance çalışanlar için fatura, freelance çalışanlar için iş bulma rehberi, freelance çalışanlar için sözleşme, freelance çalışanlar sitesi, freelance çalışanlar vize, freelance çalışanların yasal sorumlulukları, freelance çalışma, freelance çalışma alanı, freelance çalışma fırsatları, freelance çevirmen eğitim

İşveren Hakkında:
( 0 değerlendirme ) Turkey

Proje NO: #27118377

Bu iş için 1 freelancer ortalamada $13500 teklif veriyor

ramazanulucay

Merhabalar, 15 yıldır profesyonel yazılım geliştirmekteyim ve bu sürenin tamamı iot yazılımları geliştirmek üzerine olmuştur. Size konu hakkında yardım edebilirim. Lütfen detaylar için iletişime geçiniz. Saygılarımla Daha Fazla

$13500 USD in 90 gün içinde
(2 Değerlendirme)
2.4