İptal Edildi

54561 Zlecę 165 tekstów poANGIELSKU na str. www -> 2 os.

Drodzy Państwo!

Poszukuję dwóch _kreatywnych_ i _inteligentnych_ osób o bardzo dobrej znajomości angielskiego (i z odpowiednimi writing skills), którym chciałbym zlecić napisanie _dobrej jakości_ tekstów. Będą to:

- około 30 artykułów o długości 4500-6000 znaków bez spacji

- 70 postów blogowych długości 2500-3000 zbs

- 65 _opisowych_ przepisów kulinarnych na różne dania (z góry narzucone), długość 2500-3000 zbs.

(wszystko do podziału na dwie osoby; proszę __OFEROWAĆ CENĘ ZA POŁOWĘ__ powyższej ilości)

Notki blogowe będą proste i bardzo łatwe do napisania. Artykuły będą od Państwa wymagały nieco większego nakładu pracy, trzeba będzie zapewne dokonać pewnego researchu w internecie... Niemniej jednak biorąc pod uwagę fakt, że tematyka tych tekstów dotyczyć będzie spraw, które są dość bogato opisane w polskim internecie, zaś wcale lub niemal wcale nie opisane w języku angielskim, zakładam że Państwa praca będzie szczególnie sprawna i przyjemna.

Wymagana jest oczywiście maksymalna unikalność tekstu w języku angielskim. Niedozwolone jest również bezpośrednie tłumaczenie na angielski tekstów znalezionych w polskim internecie. Wymagam stylu lekkiego, inteligentnego i konkretnego, z laniem wody ograniczonym do typowych wstępów i zakończeń. Błyskotliwość i spryt w formułowani myśli mile widziane. Artykuły będą w przeważającej części mieć charakter informacyjny, a niewielka część humorystyczny.

W pewnej części artykułów wymagał będę zadbania o to, aby podane przeze mnie słowa kluczowe w każdym z poruszanych tematów zostały sprytnie wplecione w tytuł, niektóre podtytuły oraz pojawiały się kilka razy w samym tekście. Przepisy pisać będą Państwo w gotowej \'formatce\' html, którą później przyślę. Nie mam żadnych dodatkowych technicznych wymagań. Nie muszą Państwo własnoręcznie dodawać artykułów do serwisu internetowego, wyszukiwać zdjęć i rysunków, wstawiać hiperlinków. Proszę tylko o dobre, warte lektury artykuły.

W przypaku obopólnego zadowolenia ze współpracy istnieje możliwość dalszej współpracy w przyszłości, również na nieco innych zasadach (np. samodzielne wymyślanie tematów na posty, w ramach oczywiście ogólnej (dość szerokiej) tematyki serwisu www).

Chcę wyłonić 2 osoby do 4-5 lipca 2010. Oczekiwał będę zrealizowania pracy do końca lipca 2010. Teksty przysyłamy mniejszymi transzami, w miarę ich powstawania. __Mile widziane próbki łasnych tekstów po angielsku__ (lub linki do nich). Mail kontaktowy: teksty_po_angielsku@wp.pl. Pozdrawiam i zapraszam do współpracy.

Beceriler: Makale Yeniden Yazım, Metin Yazarlığı, Rapor Yazma, Araştırma Yazarlığı, Çeviri

Daha fazlasını gör: www wp pl, www .wp.pl, writing a to z, praca copywriting, html 5 pl, copywriting praca, adam d, tek c, str, formu, dobre, d charakter, amy, amy d, spryt

İşveren Hakkında:
( 3 değerlendirme ) Warsaw, Poland

Proje NO: #5628401