Kapalı

Bir Kurumsal Kimlik Oluştur

Sağlık Turizmi alanında faaliyet gösteren bir şirketiz Logomuz var !!! Ve değiştirmek istemiyoruz. web sitemiz [url removed, login to view] lütfen inceleyiniz. Türkçe hiçbir materyal bulunmamaktadır. Tüm hedef pazarlar yurtdışı ülkelerdir. Bu nedenle Logomuz yabancıların ve özellikle Avrupa pazarına hitap etmektedir. Yurtdışı pazarı hedef olduğu için bu doğrultuda bir tasarım rica ediyoruz. Ekli dosyada logomuzun vectorel hali ve fontumuz da bulunmaktadır.

Sloganımız: Leading Medical & Health Tourism Agency in Turkey çalışmalarda Medical & Health Tourism adı mutlaka olmalı.

Tasarım olarak kartvizit,anetli kağıt ve zarflar,kapaklı kurumsal dosya ,A4'e basılacak fatura ve planladığımız yurdışında dağtılacakşirket broşür ve kataloğu olacak.

Teşekkürler,

Beceriler: Kurumsal Kimlik

Daha fazlasını gör: olu, medical tourism, e-fatura, bir, kurumsal kartvizit , web tasar, tourism slogan, fatura, kartvizit tasar, turkey tourism, corporate health, corporate slogan, health tourism, slogan f, costa rica outbound telemarketing, plastic injection costa rica, plastic injection molds costa rica, outsourcing san jose costa rica, philippines bir tax freelancer, business costa rica

İşveren Hakkında:
( 0 değerlendirme ) kayseri, Turkey

Proje NO: #6717880