Kapalı

Bir Kurumsal Kimlik Oluştur

Sağlık Turizmi alanında faaliyet gösteren bir şirketiz Logomuz var !!! Ve değiştirmek istemiyoruz. web sitemiz [url removed, login to view] lütfen inceleyiniz. Türkçe hiçbir materyal bulunmamaktadır. Tüm hedef pazarlar yurtdışı ülkelerdir. Bu nedenle Logomuz yabancıların ve özellikle Avrupa pazarına hitap etmektedir. Yurtdışı pazarı hedef olduğu için bu doğrultuda bir tasarım rica ediyoruz. Ekli dosyada logomuzun vectorel hali ve fontumuz da bulunmaktadır.

Sloganımız: Leading Medical & Health Tourism Agency in Turkey çalışmalarda Medical & Health Tourism adı mutlaka olmalı.

Tasarım olarak kartvizit,anetli kağıt ve zarflar,kapaklı kurumsal dosya ,A4'e basılacak fatura ve planladığımız yurdışında dağtılacakşirket broşür ve kataloğu olacak.

Teşekkürler,

Beceriler: Kurumsal Kimlik

Daha fazlasını gör: olu, medical tourism, e-fatura, bir, kurumsal kartvizit , web tasar, tourism slogan, fatura, kartvizit tasar, turkey tourism, corporate health, corporate slogan, health tourism, slogan f, costa rica outbound telemarketing, plastic injection costa rica, plastic injection molds costa rica, outsourcing san jose costa rica, philippines bir tax freelancer, business costa rica

İşveren Hakkında:
( 1 değerlendirme ) İstanbul, Turkey

Proje NO: #6686086

Bu iş için 4 freelancer ortalamada $160 teklif veriyor

MDSubha

A proposal has not yet been provided

1 gün içinde %bids___i_sum_sub_32%%project_currencyDetails_sign_sub_33% USD
(6 Değerlendirme)
4.0
AttariBros

I have an Experience of many years in Graphic Designing And I can deliver your work in less than 24 hours with professionalism. Sir kindly Give me a chance. My work is very professional so kindly award me this p Daha Fazla

$26 USD in 0 gün içinde
(3 Değerlendirme)
3.0
kubilaykodal

Bu konuda size yardımcı olabilirim [login to view URL] burada bir kaç çalışmam var hızlı ve temiz bir iş istiyorsanız iletişime geçmenizi tavsiye ederim :)

$88 USD in 3 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
cayelibilisim

Bir öneri henüz sağlanmadı

$250 USD in 20 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0