Kapalı

XSLT Dokümanı Hazırlama - 12/08/2020 02:24 EDT

Merhaba, PHP ile bir entegratör firma aracılığıyla bilgisayarımdaki dataları e-irsaliye olarak gönderip alabiliyorum. Bana dönen e-irsaliyeler PDF şeklinde görüntüleniyor.

Benim halledemediğim kısmı ise şu şekildedir. Doküman içine 1 adet QR kod ve bir adet görseli de çıkan irsaliyenin üstüne base64 olarak eklemek ve bunlarında PDF içinde görünmesini istiyorum. Bunun için tüm kodları XML ve XLST dosyalarını paylaşabilirim.

Şimdiden teşekkür ederim.

Beceriler: CSS, MySQL, PHP, XHTML, XML

Daha fazlasını gör: php reading remote file without parsing xml, php will talk tally erp using xml http, 12.08 2015 walkin freshers interview php web devolper in chennai, designer tìm việc, freelance sunum hazırlama, freelancer com freelanceviet vn và tìm cho mình một công việc phù hợp, freelancer tìm việc, patent dosyası hazırlama freelance, tìm copywriter, tìm công việc freelance, tìm designer freelance, tìm freelancer, tìm hiểu về freelancer, tìm kiếm công việc freelance, tìm kiếm freelancer, tìm việc copywriter, tìm việc designer, tìm việc free lance design, tìm việc freelance, tìm việc freelance ở đâu

İşveren Hakkında:
( 0 değerlendirme ) ankara, Turkey

Proje NO: #26929744

Bu iş için 2 freelancer ortalamada $115 teklif veriyor

ramazanulucay

Merhabalar, 15 yıldır yazılım geliştirmekteyim. İstediğiniz işlemi yapabilirim. Öncesinde anlaşabilirsek, size demo yapabilirim. Detaylar için lütfen iletişime geçiniz. Saygılarımla.

$150 USD in 2 gün içinde
(6 Değerlendirme)
4.2
Necolive

Teklif edilen ücret maximum tutardır. Proje gözden geçirilirken daha düşük olabilir isterseniz iletişime geçin görüşelim.

$80 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0