İptal Edildi

AJAX, jQuery / Prototype, MySQL, PHP, WordPress Job by mrpsiho

Добрий день!

Мене звати Віталій. Почну з того, що я сам розробник. У зв'язку із збільшенням к-сті проектів я шукаю надійну людину, якій можу доручити частину роботи для виконання. Всі мої проекти - це створення тем і плагінів для WordPress. Важливою умовою є використання, в першу чергу, всіх функцій і хуків WP, тобто потрібна тісна інтеграція з кмс.

Погодинна оплата, 15$/год. Облік часу у http://www.tahometer.com. Оплата щотижня по результатах роботи, у гривнях по курсу на день оплати, на банківську картку чи рахунок у банку.

Проекти цікаві, це теми для сайтів відомих укр./рос. ресурсів і/або плагіни для них.

Скажіть, будь ласка, чи зацікавлені ви у моїй пропозиції? Якщо згідні - пишіть на [url removed, login to view]@[url removed, login to view] або у скайп mr.vitalikus. Тут приймати проект не потрібно.

Beceriler: AJAX, jQuery / Prototype, MySQL, PHP, WordPress

Daha fazlasını gör: custom amazon script using wordpress, import gmail contacts wordpress plugin, project error using different language wordpress, custom smtp gmail, project creator webpro123 gmail 10000, project creator webpro123 gmail, project creator esolutions1 gmail, using custom smtp gmail, gmail wordpress, deployment project custom license number, dotproject project custom sort

İşveren Hakkında:
( 0 değerlendirme ) Lviv, Ukraine

Proje NO: #4419838

1 freelancer is bidding on average $15 for this job

evgendob

Hired by the Employer

$15 USD / saat
(196 Değerlendirme)
7.1