Kapalı

makale yazılacak

Covid-19 salgınının sağlık çalışanları üzerindeki etkilerini aşağıdaki kavramlardan en az beş tanesini kullanarak sosyolojik bakış açısıyla değerlendiriniz.

Genel Kurallar:

Ödev/Projenizi kaynakça dâhil 1200 kelimeyi geçmeyecek şekilde yazınız. Giriş bölümünün ardından gereken alt başlıkları ekleyiniz. Çalışmanızda mutlaka bir sonuç ve kaynakça bölümü olmalıdır.

Ödevinizi yazarken yazım, referans gösterme ve kaynakça yazma (APA) kurallarına uyunuz.

Kaynakçanızı en az beş kaynak (makale, kitap vb.) kullanarak ve kaynakça yazım kurallarına uyarak yazınız.

Beceriler: Veri Girişi

Daha fazlasını gör: eleman alınacaktır online çalışacak eleman istanbul, freelance nasıl çalışılır, freelance olarak çalışmak, freelance serbest çalışma, freelance çalış, freelance çalışacak, freelance çalışan, freelance çalışan arayanlar, freelance çalışan yönetmenler, freelance çalışanlar, freelance çalışanlar için fatura, freelance çalışanlar için iş bulma rehberi, freelance çalışanlar için sözleşme, freelance çalışanlar sitesi, freelance çalışanlar vize, freelance çalışanların yasal sorumlulukları, freelance çalışma, freelance çalışma alanı, cộng tác viên viết bài tiếng anh là gì, viết bài chuẩn seo là gì

İşveren Hakkında:
( 0 değerlendirme ) Istanbul, Turkey

Proje NO: #28780483

Bu iş için 13 freelancer ortalamada $25 teklif veriyor

gulay8310

Merhaba, ODTÜ Sosyoloji mezunuyum, yardımcı olmak isterim.

$30 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
Sahin73

Merhaba, projenizde kullanılması gereken kavramlar ve proje ilanında belirtilmeyen diğer önemli hususlar hakkında gerekli bilgileri verirseniz bu projenizi akademik yazım kurallarına uygun olarak hazırlayabilirim. Det Daha Fazla

$25 USD in 6 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
hazalylmz

Merhaba, Daha önce de arkadaşlarıma yardım amaçlı ödevlerine katkıda bulundum. Eğlenceli bir projeye benziyor, katılmak isterim :)

$30 USD in 2 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
surersamet8

1 günde hazırlayabilirim bana güvenebilirsiniz..............................................................

1 gün içinde %bids___i_sum_sub_32%%project_currencyDetails_sign_sub_33% USD
(0 Değerlendirme)
0.0
suhedayilmaz

Araştırmalarımı ve gözlemlerimi yazıya aktarmayı severek yapıyorum. İnsanın severek yaptığı bir işin kötü olma ihtimali çok zor:)

$25 USD in 5 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
Axefreelancer

Ben burada çalışıyorum ve çok mutluyum en iyi freelancer işlerini yapmaya gayret gösteriyorum beni tercih ettiğin için teşekkürler.

1 gün içinde %bids___i_sum_sub_32%%project_currencyDetails_sign_sub_33% USD
(0 Değerlendirme)
0.0
guvenakdeniz15

Selamlar, üç sene boyunca bir lisede makale yazarıydım, projeniz içeriğini rahatça oluşturabileceğim bir şekilde. Size yüksek kalitede bu hizmeti verebilirim.

$20 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
utkuorange

Merhabalar, Denemenizi akademik dile uygun olarak gerçekleştirebilrim. Daha önce hazırladığım ödev ve denemeler yüksek lisans seviyesinde ve kaynakça belirtilerek yazılmıştır. Hukuk mezunu olmam ve sosyoloji alanına i Daha Fazla

$30 USD in 2 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
jrkesenci

Öncelikle ödev hangi kuruma verilecek ? Daha doğrusu lise üniversite ya da hangi kuruma teslim edilecek. Bunun dışında başka bir sorum [login to view URL]ığınız taktirde 1 hafta içinde teslim edebilirim.

$30 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
celilysolmaz

Uzun süredir bu işi yapıyorum ucuz bir rakama yardımcı olabilirim tabi istersen. iletişime geçersen sevinirim.

$10 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
sprg92

Merhaba. Bu konuda size yardımcı olabilirim. Belirttiğiniz genel kurallara sahip ve akademik düzeyde makale hazırlayabilirim.

$20 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
Marxwellx

Merhaba, istediğiniz makaleyi yazabilirim. Üniversite öğrencisiyim, beğenmediğiniz bir yer olursa tekrar tekrar düzeltebilirim. Elimden geleni yapacağıma emin olabilirsiniz.

$20 USD in 4 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
ranaaribas

Merhaba Son derece ilgimi çeken bir konu. Bu konuda sizinle çalışmak isterim. İlgili kurallara göre çalışma yapacağımdan emin olabilirsiniz. En içten dileklerimle Rana ARIBAŞ

$30 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0