Tren Bileti Yakalama

Kapalı İlan edilme: 1 yıl önce Teslim sırasında ödenir
Kapalı Teslim sırasında ödenir

TCDD e-bilet sayfasında verilen tarih ve duraklar arasında boş yer olup olmadığını tespit edecek bir sistem istiyorum. Excell'de olabilir, bir windows uygulaması olabilir. Webscraping ile yapılabilir düşüncesindeyim. Arada bir robot değilim kutucukları çıkıyor, bu kutucuklar çıkınca da kullanıcı desteği ile atlanabilir. Hazırlanacak uygulamada, uygulamaya tarih ve duraklar verilecek, o tarih ve duraklarda bulunan bütün seferlerin boş koltuk verileri ekranda görünecektir. Boş koltuk olmadığında alarm kurulabilmelidir. Koltuk boşaldığında uygulama alarm vermelidir. Hızlı tren biletlerinde 2 koltuk engelli yolcular için ayrılmış durumda, boş koltuk 2 göründüğünde trende yer olamayabilir. Böyle durumlarda boş koltuk sayısında değişiklik olduğunda alarm oluştur gibi bir seçenek olmalıdır.

Data Scraping Java Excel

Proje NO: #33513887

Proje hakkında

5 teklif Uzak proje Aktif 1 yıl önce

Bu iş için 5 freelancer ortalamada $115 teklif veriyor

h42iki

Merhabalar , Ben Web Scraping Uzmanıyım ve İstediğinizi yapabilecek bir yazılım geliştirebilriim . Daha fazla detayı Mesajlar bölümünden konuşalım .

$30 USD in 2 gün içinde
(3 Değerlendirme)
3.2
ramazanulucay

Merhaba, 15 yıldır profesyonel olarak yazılım geliştirmekteyim. Sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarım. Lütfen detaylar için iletişime geçiniz. Sağlıklı günler.

$500 USD in 10 gün içinde
(2 Değerlendirme)
2.4
nepjoe2005

kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

1 gün içinde %bids___i_sum_sub_32%%project_currencyDetails_sign_sub_33% USD
(0 Değerlendirme)
0.0
Tanashaedward12

Hi .Im a data entry operator with 5 year experience ..And have a BBA. Im currently working as a data entry field and have high accuracy .so I will finish your work as you wish .and in a short time with no faults .and f Daha Fazla

$15 USD in 3 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
Ashovitz

Projenizi tüm detaylarıyla okudum ve anlamaya çalıştım. 13 yıl üzeridir Data Science uygulama geliştirmesile meşgulüm umarım birlikte iyi bir Sonuçlara varırız.

$20 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0