Kapalı

idhttp component ile -- 2

Merhaba;

Arkadaş delphi http componentiyle tüm işlemleri eskiden beri yapıyordum.. Fakat son bir haftadır form yolladığım sitede değişiklik oldu.. Artık dışardan form verilerini almıyor... Ve bu webbrowser componentiylede olmuyor.. Yolladığım verileri yok sayıyor.. Sadece kendi sayfasından giriş yapmam gerekiyor... Oysa mutlaka bir çözümü vardır,olmasa web tarayıcıları nasıl bağlansınki... Ama ben beceremedim işte.. Günlerdir uğraşıyorum. Beni bu olaydan kurtarırsanız aynı gün 50 dolar kredi kart yada herhangibir başka yöntemle yatırırım... Günlerdir googleda araştırmadığım sayfa kalmadı..

Beceriler: Delphi

Daha fazlasını gör: delphi webbrowser component, joomla component wizard, joomla migration component, travel component joomla, upgrade joomla component, joomla video component, free mp3 component joomla, excel component, sport standings component joomla, winform component, upload ftp joomla component

İşveren Hakkında:
( 0 değerlendirme ) Turkey

Proje NO: #8022318

Bu iş için 1 freelancer ortalamada $105 teklif veriyor

igors233

Hi, I am Delphi expert with years of experience in various areas including Indy and IdHttp component. Can you share some more details about the problem, and some code snippets?

$105 USD in 3 gün içinde
(46 Değerlendirme)
6.2