Tamamlanmış

Davetiye Tasarımı

Üst düzey yöneticilerin katılacağı ve sadece davetli kişilerin katılabileceği VIP Eventimiz için mail davetiyesi tasarlatmak istiyoruz. Konu yeni teknolojiler ve blockchain. Davetlilerin kendini özel hissedeceği ve etkinlik içeriğini(blockchain veya yeni teknolojileri) yansıtan çok şık bir tasarım istiyoruz. Arka plan açık renk olmasını istiyoruz.

Beceriler: Tasarım, Davetiye Tasarımı, Poster Tasarımı

Daha fazlasını gör: 125 adet psd kartvizit tasarımı, ambalaj tasarımı, ambalaj tasarımı örnekleri, online kına davetiyesi, sünnet davetiye tasarla, davetiye örneği yazma, davetiye sablonlari, davetiye fotomontaj, sevgiliye özel düğün davetiyesi, doğum günü kartı tasarla, davetiye yapımı photoshop, bedava web tasarımı, bilet tasarımı psd, endüstriyel ürün tasarımı, freelance ürün tasarımı, logo tasarımı ücretleri, ürün tasarımı, ürün tasarımı mobilya, banner tasarımı, Thất Tình (MV Thái Đầy Cảm Động) - Trịnh Đình Quang

İşveren Hakkında:
( 0 değerlendirme ) Turkey

Proje NO: #17527513

Seçilen:

MarvelDesign

Selamlar, İş için uygun olduğumu düşünüyorum. Dilerseniz profilimden eski işlerime bakabilirsiniz. Kısa süre içinde sınırsız revize hakkıyla, güzel bir tasarımla işinizi tamamlayabiliriz.

%selectedBids___i_period_sub_7% gün içinde 18%project_currencyDetails_sign_sub_9% %project_currencyDetails_code_sub_10%
(0 Değerlendirme)
0.0

Bu iş için 4 freelancer ortalamada $25 teklif veriyor

onuremrekaya

Mimaride ve buna bagli grafik tasarim alaninda 10 yillik tecrubeye sahibim. Bu sure zarfinda bu tarz isleri hergun yaptigim soylenebilir. Umarim beraber calisma firsatina sahip oluruz, Saygilar, Y. Mim. Emre KAYA

1 gün içinde %bids___i_sum_sub_32%%project_currencyDetails_sign_sub_33% USD
(0 Değerlendirme)
0.0
barishomer

Grafik tasarim alaninda 10 yillik tecrubem var. Sizlere en iyi sekilde yardimci olabilecek kapasitede oldugumu dusunuyorum.

$30 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
$20 USD in 3 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0