İptal Edildi

Excel Göresel Eğitimleri Çekilecektir.

* Sitemiz için yeni excel eğitim videoları çekilecektir.

* Çekilecek eğitim videolarının ingilizceleri size verilecektir. Bu açıdan eğitimi verecek kişi herhangi bir müfredat hazırlamayacaktır.

* Bu açıdan teklif verecek kişinin izlediği ingilizce videoyu iyi düzeyde anlaması gerekmekedir.

* Teklif verecek kişinin iyi düzeyde excel bilmesi gerekmektedir.

* Eğitimler camtasia ile çekilecektir.

* Eğitimi çeken kişi eğitimin tüm haklarını bize devredecek bir sözleşmeyi imzalaması gerekmektedir. ve çekeceği videoları internette başka herhangi bir ortamda yayınlamayacağını taahhüt edecektir.

* Proje bütçesi size vereceğimiz ingilizce videoların 1 saati üzerinden teklif yapılmıştır. Yani 5 saatlik bir ingilizce eğitim videosu size verirsek Proje Bütçesi 5 ile çarpıalcaktır. Ancak sizin ürettiğiniz video toplam 7 saat sürerse hesaplama yine bizim vermiş olduğumuz 5 saat üzerinden yapılacaktır.

* Eğitim çekecek kişinin diksiyonun düzgün olması gerekmektedir.

* Projeye onay vermemiz için sizden 2-3 dk lık bir deneme videosu çekmeniz istenecektir. Bu video ingilizce olarak tarafımızdan size gönderilecektir. Video çekim işlemi için belli standartlarımız vardır . Projeye kabul edilen kişilere bu standartla anşatıalacak ve bu standartlarda çekilen görsel eğitim videoları için ücret ödenecektir. Projeye toplam 2 kişi alacağız ve proje uzun süreli olacaktır.

Sirketimiz online is gelistirme modeli ile calismaktadir. Sitemizde gorsel egitim videolari hizmeti sunulmaktadir. Is Basvuru talebinizi degerlendirebilmemiz icin asagidaki linkteki videoyu indirip bu videoyu turkce olarak kendi deneyimlerinizi ve yorumunuzu da gorsel egitim videosuna katarak camtasia screen recording programini kullanarak cekmenizi rica ediyoruz. Eger camtasia ekran ve ses kaydetme programiniz mevcut degil ise asagidaki linkten programin deneme surumunu indirebilirsiniz.
Camtasia programini deneme surumu olarak indirebileceginiz link -http://www.techsmith.com/camtasia.html
Ornek cekim gorsel egitim videosunu indirebileceginiz link -> https://hotfile.com/dl/236450803/a7af52f/Excel2013Ornek.zip.html
Calisma modeliniz nasil olacak?
Eger cekmis oldugunuz gorsel egitim degerlendirme kriterlerimizden gecer ise size urettiginiz videolarin saatine gore ucret odeyecegiz. Degerlendirme kriterini gecen adaylar icin video cekme kurallari ve disiplinleri hakkinda skype uzerinden bir egitim yapacagiz. ve daha sonra evinizden cikmadan veya calisiyorsaniz aksamlari bos kalan vakitlerinizde ek para kazanma imkanina sahip olacaksiniz.
Bu is icin handi donanimlara ve yazilimlara sahip olmalisiniz?
Donanim olarak bir bilgisayar veya laptopa ihtiyaciniz olacak ayrica kaliteli bir kulaklk-mikrofona ihtiyaciniz olacak, yazilim olarak herhangi bir excel veriyonuna ve camtasia programina ihtiyaciniz olacak ancak bu iki program eger sizinle calisma noktasinda anlasabilirsek sonrasinda bizim tarafimizdan size verilecektir. yani yazilimlara masraf yapmak zorunda kalmayacaksiniz, bu sistemde para kazanmak icin baska herhangi bir seye ihtiyaciniz yoktur...
Cektiginiz videoyu bize nasil gondereceksiniz?
Cektiginiz videoyu bize iki yontemle gonderebilirsiniz email atarak veya internete yukleyerek
a. email olarak gondermek istiyorsaniz temizyurek@yazilimhocasi.com adresine gonderiniz ancak gondermeden once zip veya rar dosyasina cevirip gondermenizi rica ediyoruz.
b. you tube a yukleyebilirsiniz veya bizim size dosyayi gonderdigimiz gibi hotfile, rapidshare gibi dosya depolama sayfalarina yukleyip bize indirme linkini email atabilirsiniz.
Cekeceginiz videoda anlatilan excel dosyasini nereden bulabilirsiniz?
Size ornek olmasi amaci ile gonderilmis olan excel videosunda ornek excel dosyasi indirmis oldugunuz linkten gelen dosyanin icerisinde mevcuttur. Bu gonderilen excel dosyasinin icerisindeki veriler ingilizcedir daha sonra cekilecek videolarda bu dosyalar turkceye cevrilecektir ancak bu deneme videosu oldugundan dosyayi turkceye cevirmeniz gerekmemektedir.
Excel 2013 programi bilgisayarinizda yuklu degilse ne yapacaksiniz?
Bu videolari cekebilmek icin bilgisayarinizda excelin herhangi bir versiyonun olmasi simdilik yeterli olacaktir eger sizinle calisma noktasinda anlasabilirsek bu yazilimda diger yazilimlarda oldugu gibi size ucretsiz olarak tarafimizdan verilecektir.
Bununla ilgili daha once yapilmis ornekleri gormek istermisiniz?
www.yazilimhocasi.com adresine girip uye olduktan sonra asagidaki linkten bir ornek gorsel egitim videosu izleyebilirsiniz.
http://www.yazilimhocasi.com/vb5/forum/g%C3%B6rsel-e%C4%9Fitim-serileri/e-ticaret-e%C4%9Fitim-serisi/93-e-ticaret-egitim-serisi-videolar%C3%BD-1

Beceriler: Excel

Daha fazlasını gör: iniz, taraf, proje, ki , inin, ingilizce, haz, c# proje, c proje, vard, Kabul, camtasia excel, ile, gr greek greece cy cyprus cypriot gis arcgis arcview arcinfo map visio excel access msaccess vba architecture diagram dfd dfds e, customxml excel, creation excel file, excel keyword, office excel time management, excel macro fill empty cells, macro excel cells

İşveren Hakkında:
( 0 değerlendirme ) Ankara, Turkey

Proje NO: #4763119

Bu iş için 4 freelancer ortalamada $15/saat teklif veriyor

Faizzee

Ready to Start - Faizzee

$15 USD / saat tutarından itibaren
(8 Değerlendirme)
3.5
gokhanonal

Lütfen özel mesajı okuyun.

$16 USD / saat tutarından itibaren
(6 Değerlendirme)
2.3
MasterF

Hi! I can do it!

$12 USD / saat tutarından itibaren
(0 Değerlendirme)
0.0
web2printexpert

We are experts in Excel

$16 USD / saat tutarından itibaren
(0 Değerlendirme)
0.0
babilus

Özel mesajı kontrol eder misiniz.

$11 USD / saat tutarından itibaren
(0 Değerlendirme)
0.0