Kapalı

Harika Bir UI Yolculuğu

Job Description:

"Heyooo! Umarım siz ve sevdiklerinizin sağlığı, keyfi yerindedir. UI tasarımının büyülü dünyasına hoş geldiniz! Bizler, şirketimizde çalışacak bir UI tasarımcısı arıyoruz. Eğer siz de renklerin dansını izlemek, kullanıcı deneyimini tasarlamak ve ara yüzlerde sınırsız hayal gücüne sahipseniz doğru yerdesiniz!

Bizimle çalışarak, hayallerinizin peşinde koşmak için özgürlüğü ve yaratıcılığı elde edeceksiniz. Tasarımın sınırı yok, bizimle birlikte hedeflerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

UI tasarımındaki ustalığınızı ve becerilerinizi bizimle paylaşın. Ekip olarak birbirimize destek olup, başarıya doğru ilerleyelim. Hadi, bize katılın ve bu heyecan dolu yolculuğa çıkın!"

- Freelancer ekip arkadaşımızın yapılacak projelerdeki beyin fırtınası toplantılarına bazı zamanlar katılması beklenmektedir. (Ofis lokasyonu = Üsküdar/Altunizade)

Beceriler: Figma, Photoshop, İç Tasarım, İllüstratör, HTML

Müşteri Hakkında:
( 0 değerlendirme ) Istanbul, Turkey

Proje NO: #36251021

Bu iş için 6 freelancer ortalamada $475 teklif veriyor

ambyt

Hello Please initiate Chat so we can collaborate on the same. I have reviewed your requirement very carefully and I can say, I will tackle the intended tasks in the given timeframe. I can deliver the project with a 1 Daha Fazla

$500 USD in 7 gün içinde
(25 Değerlendirme)
6.4
designer69hub

I have previous experience of 5 years in UX/UI. And i am ready to do that your project with 100% satisfaction. I noticed your project "Harika Bir UI Yolculuğu ". 1. Unique concepts 2. Multiple round of revision 3. 100% Daha Fazla

$500 USD in 7 gün içinde
(217 Değerlendirme)
5.5
vanshika2022

Hi There, Good day! Hope you are doing fine. ⭐ I will work with milestone only and release money as per good work progress. ⭐ I have gone through your initial project requirement and understand your project details. Daha Fazla

$500 USD in 7 gün içinde
(1 Yorum)
1.6
kevsertetik

merhaba ben iç mimarlık öğrencisi kevser. bu teklifinizle ilgileniyorum. geri dönüş sağlar mısınız teşekkürler.

$250 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
FurkanPusat

Yaklaşık 2 yıldır wordpress üzerine siteler hazırlıyor ve front end developer alanında çalışıyorum. Mesaj atarsanız çalışma süreciniz ile alakalı görüşme yapmak isterim.

$500 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0