Kapalı

Bahis şirketlerinde Saha elamanı olarak çalışmak istiyorum

Merhabalar İstanbul da yaşıyorum bu tecrübeye sahip değilim ama çabuk öğrenebilirim İş yaşamında efektif ve hızlı olmak konusunda son derece özverili ve hevesli olduğumu, pozisyonun gerektirdiği sorumluluğu merak ve istekle üzerime almak istediğimi belirtmek isterim. İstekli, özenli ve dikkatli çalışmanın mutlaka başarı ile sonuçlanacağının bilincindeyim. Bu nedenle size yeteneklerim ve çalışma disiplinim ile katkı sağlayabileceğim noktasında şüphem yok.

Beceriler: Finans, Serbest Çalışma, Türkçe

Daha fazlasını gör: eleman alınacaktır online çalışacak eleman istanbul, freelance nasıl çalışılır, freelance olarak çalışmak, freelance serbest çalışma, freelance çalış, freelance çalışacak, freelance çalışan, freelance çalışan arayanlar, freelance çalışan yönetmenler, freelance çalışanlar, freelance çalışanlar için fatura, freelance çalışanlar için iş bulma rehberi, freelance çalışanlar için sözleşme, freelance çalışanlar sitesi, freelance çalışanlar vize, freelance çalışanların yasal sorumlulukları, freelance çalışma, freelance çalışma alanı, freelance çalışma fırsatları, web designer olarak çalışmak

İşveren Hakkında:
( 0 değerlendirme ) İstanbul, Turkey

Proje NO: #30833006

Bu iş için 5 freelancer ortalamada $41/saat teklif veriyor

(22 Değerlendirme)
3.8
ahmetr16

Ne istediğinizi tam olarak anlamadım fakat ne istdiğinizi açıklarsanız (Eger erkekseniz buna gerek yok kadınsanız dinleyebilirim)

$50 USD / saat tutarından itibaren
(0 Değerlendirme)
0.0
emiremiry1234

Vgbbbnmmzdmznnjjjjnnnnnnnnmhtf,,,,,, mil.................... Jömglbbbklfb... Sfnmvcknxsxnnjfbkmnvff,,,, yhkncgmbdkm

$38 USD / saat tutarından itibaren
(0 Değerlendirme)
0.0
umutcanmen

size uygun bir iş potansiyeline sahibim eger isterseniz beraber çalışabiliriz genç bir iş arkadaşınız neden olmasın?

$30 USD / saat tutarından itibaren
(0 Değerlendirme)
0.0
fantazmasal

uuuuuuuuuu- As i am a PhD. student; I can easily help article blog pages. - I can always give a fair price. - You can always reach me. - I can translate quickly and reliably.

$38 USD / saat tutarından itibaren
(0 Değerlendirme)
0.0