Kapalı

dünyayı yönetenler

Dünyanın yeryüzünün herhangi bir köşesinde doğup büyüyen sıradan insanların kontrolüne geçemeyecek kadar önemli olduğunu kabul eden bazı aileler, tarikatlar veya çokuluslu şirketler detaylarını yalnızca kendilerinin bildiği karmaşık yapılanmalarla dünyamızı kontrol altında tutuyorlar.

Kimi zaman herkesin her an gördüğü bazı temel simgelerle varlıklarını belli ederken kimi zaman ismi var cismi yok oluşumlarla dünya üzerindeki milyarlarca insanın kaderini birebir ilgilendiren kararları bir çırpıda alıveriyorlar.

Bir kısım aileler, çokuluslu şirketler ve bazı gizemli isimler etrafında çokça tartışılan 'Gizli Dünya Devleti'ni ayakta tutan inanç sistemini mercek altına aldık.

Amerikan hükümetlerini dolayısıyla dünyanın sosyal, kültürel, askeri ve ekonomik hayatına etki eden isimlerin ortak yönleri nelerdir?

Dünyaca tanınmış bilim adamları, müzisyenler, politikacılar, aktörler ve yazarların Gizli Dünya Devleti'nin kasası durumundaki Rothschild Ailesiyle nasıl bir bağlantısı vardı?

Ortadoğu'nun yeniden şekillendiği bir süreçte 'Gizli Dünya Devleti'nin ne gibi etkileri oluyor?

Arap Baharı'nın 'demokrasi beklentisi' GDD'nin yazdığı senaryonun bir parçası olabilir mi?

İsrail'in kendi inanç sistemi doğrultusunda bir dünya egemenliği kurmak adına geliştirdiği politikalar nelerdir?

Beceriler: Adobe Flash

İşveren Hakkında:
( 0 değerlendirme ) Turkey

Proje NO: #7791208

Bu iş için 1 freelancer ortalamada $555 teklif veriyor

StonerKNY

Ne istediğinizi pek anlamadım ama yazıyla çok ilgiliyim hayatımı adadığım projelerim var bu konuda belki benim size sizinde bana yardıımınız olur

$555 USD in 3 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0