mobil uygulama

Kapalı İlan edilme: 2 yıl önce Teslim sırasında ödenir
Kapalı Teslim sırasında ödenir

15 adet görevden oluşan küçük çaplı bir ingilizce öğrenme uygulaması yapmam gerekiyor ve bunun internette (veya mobil şekilde googla play store'da) yayımlanmış olması gerekiyor.

İçerik benim tarafımdan hazırlanacak.

Kullanıcı bir görevi tamamladığı zaman diğerine geçebilecek.

memory card ( kart eşleştirme oyunu) ve adam asmaca oyunları eklenecek ( adam asmacada kelimeler benim tarafımdan eklenecek)

örneğin kullanıcı 1. göreve tıkladığı zaman görev 3 sekmeden oluşacak. İlk sekmede sırayla o görevin içerdiği konu hakkında 10-15 adet kelime ve onun resmini görecek ve bir butona tıklayarak ekrandaki resmin adını sesli olarak dinleyecek. İkinci sekmede ise konu hakkında cümle kalıpları görecek ve 3. sekmede de öğrendikleri hakkında ufak bir sınava girerek o günlük görevini tamamlamış olacak.

örnek olarak çizdiğim resimleri ve yazdığım raporu ekliyorum

Flutter Xamarin

Proje NO: #30060388

Proje hakkında

5 teklif Uzak proje Aktif 2 yıl önce

Bu iş için 5 freelancer ortalamada $150 teklif veriyor

sundevmar

Merhaba Projenizi gönderdiğiniz için teşekkürler. İhtiyacınızı inceledim. Daha fazla anlamak ve şüphelerimizi netleştirmek için, sizinle proje hakkında bazı noktaları ve soruları tartışmak istiyorum. Ayrıntıları tar Daha Fazla

$180 USD in 3 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
WTHarun0

Merhaba Projenizde Size Yardımcı Olmak İsterim Dilerseniz Bana Projenin Detaylarını Mesaj Olarak İletin 3 Senedir Mobil Uygulama Geliştiriyorum

$140 USD in 2 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0