İptal Edildi

Logo Tasarımı

------English-------

We need a logo for our new company which will be used in our new web site.

The field of activity of our company is virtual reality applications using head mounted displays like Oculus Rift. The logo must be at least in 3 colors. More details will be provided when job is assigned.

-----Turkish------Türkçe---------

Yeni firmamız için kullanılacak bir logo tasarımı gerekmektedir aynı zamanda bu logoyu firmamızın web sitesinde de kullanacağı[url removed, login to view]ızın faaliyet alanı sanal gerçeklik uygulamaları bu uygulamalar kafaya monte edilen bir cihazla ekranda gözüken bir uygulamadır yani Oculus Rift [url removed, login to view] da en az 3 renk ve 3 çeşit olarak seçenek sunulması beklenmektedir ve bu 3 çeşit arasından birisi seç[url removed, login to view] fazla bilgi iş verileceği zaman konuşulabilir.

Beceriler: Grafik Tasarımı, Logo Tasarımı

Daha fazlasını gör: z logo design, virtual logo design, site de design logo, monte design, logo design az, logo design applications, job graphic design de, job applications graphic design, graphic design job applications, graphic design az, da logo design, bu graphic design, applications logo design, logo design m, de company logo, Z logo, virtual reality, rift, oculus, oculus rift

İşveren Hakkında:
( 0 değerlendirme ) Turkey

Proje NO: #6361919