İptal Edildi

web sitesi oluşturma -düzeltme,düzenleme

– TEKLİF KONUSU

İşbu teklif Gürtaş Yapı‘ nın iletişim, tanıtım, reklam ve benzeri hizmetleri yürütebilmek amacıyla ihtiyaç duyduğu internet hizmetlerinin Arma Web tarafından hazırlanmasını kapsamaktadır.

1-Mevcut Web sitesinin paket proğram ile optimizasyonu,

(1 hafta içinde)

2 – VERİLECEK HİZMETLER:

2.1 – Web Tasarım & Programlama

2.2 – Arama Motoru Optimizasyonu

2.1 – WEB TASARIM & PROGRAMLAMA

web sitesi Profesyonel web tasarım & programlama

● Özel grafik arayüz çalışması,

● Özel yazılım çalışması,

● Tamamen CSS3 ve HTML5 kodlama dilleri kullanılacaktır.

● Ana sayfada Jquery banner reklam bölümü (Adminden güncellenebilir)

● Asp.Net yazılım dili ve Sql veritabanı kullanılacaktır.

● Yazılım olan sayfalarda .html sayfa modülü

● Gelişmiş haber modülü / sınırsız haber ekleme sistemi

● Sınırsız Kategori, ürün, resim ve içerik ekleme, silme, düzenleme özeliği

● Şifreli güvenli admin paneli

● Web sitesinde kullanılacak yazılım alt yapısı Web ekibi tarafından geliştirilecektir. İşveren sitesi için özelleştirilecektir.

● Web sitesi %100 mobil ve tablet uyumlu olacaktır.

● Tüm browserlara (Firefox, Chrome, Internet Explorer 8,9,10,11, Safari, Opera) uyumlu olacaktır.

● Site 2 Dilde yapılacak. Çeviriler müşteri tarafından gönderilecektir. (Türkçe onayından sonra)

2.2 – ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU

Yapılacak Optimizasyon Çalışmaları

Web sitesinin kod yapısı, metatag ve title yapıları, resim optimizasyonları, sayfa isim algoritmaları, css ve js konumlandırmaları, site içi bağlantı şekilleri, dış bağlantıların optimize edilmesi, ping vb. arama motorları için hızlı index projelendirmeleri gibi bir çok konuda projelendirme çalışması yapılacaktır.

Blog, Makale vb. Geçerli Link Çalışmaları

Yüksek kaliteli bloglardan ve makale içi anahtar kelimelerden risksiz ve yüksek kaliteli backlink verilecektir. Özellikle sosyal medya üzerine kurulu sitelerden backlink çalışmaları yapılacaktır.

Düzenli Takip ve Raporlama Çalışmaları

Belirlenen anahtar kelimelerde sitenin sıralamaları aylık olarak raporlanacak ve ilgili kişilere iletilecektir. Arama motorları tarafından görülen sayfa sayıları, popülarite, backlink sayısı, alexa rankı gibi istatistikler hazırlanıp sunulacaktır. Yapılan çalışmaların da bir raporlaması aylık olarak sunulacaktır.

Site için toplam 10 ana anahtar kelime belirlenecektir. Bu anahtar kelimelerin en az %50’ sinde ilk sayfaya yükseltme üzerine çalışmalar yapılacaktır. Diğer anahtar kelimeler bu 10 kelime üzerinden türetilecektir.

Bakım & Destek Hizmeti

Bakım & destek çalışmaları; web sitesinde çıkabilecek yazılımsal sorunların düzeltilmesi, hosting hizmetinde çıkabilecek sorunların giderilmesi ile ilgili sürekli destek verilmesini kapsamaktadır. Ancak talep edilecek yeni çalışmalar ve güncellemeler bu ücrete dahil değildir. İlk yıl bakım ve destek hizmeti web site bedeli içindedir. 2. yıl ve sonra ki yıllarda hizmet bedelinin ödenmesi durumda hizmet devam edecektir. Bakım & destek anlaşması yıllık olarak yapılmaktadır.

3 - ÜCRETLENDİRME & SÜRE

web sitesi çalışması :

Arama motoru optimizasyonu : (Yıllık)

3.2 - Ödeme Şekli & İş Teslim Süresi

Ödeme Şekli ;Mevcut sitenin paket program ile güncellenmesi %10,Türkçe teslimde %60-İngilizce Teslimde %20,Optimizasyon için %10 (3 ay sonra-İlk 5 sırada çıkılması şartı ile)

Teslimat Süresi : Tüm içerik ve planın tamamlanmasının ardından 45 gündür.

Beceriler: Grafik Tasarımı, HTML, PHP, Web Sitesi Tasarımı

Daha fazlasını gör: web sitesi design, web programlama, web design site rank, web design er, web banner art, rs design web, lk graphic design, graphic tasarim, graphic paket, graphic design yap, graphic design ba, graphic design az, grafik tasarim hizmetleri, grafik design yap, grafik design program, explorer rank, design yap, bu graphic design, blog de design web, banner html5 css3

İşveren Hakkında:
( 0 değerlendirme ) Turkey

Proje NO: #6952004

Bu iş için 3 freelancer ortalamada $617 teklif veriyor

gopalvora

Hi I have gone through the details of your project and we find it well within our capabilities. I offer a wide range of services, including Web design, PHP/MySQL web application development, Open sources like Joo Daha Fazla

$824 USD in 17 gün içinde
(552 Değerlendirme)
8.4
devstart1234

A proposal has not yet been provided

$526 USD in 10 gün içinde
(316 Değerlendirme)
7.4
phpstrikers

Hi, We have read your requirement and we are able to design and develop similar website as per your expectations; the site will be designed to the very highest standard and will reflect yours established corporate i Daha Fazla

$500 USD in 15 gün içinde
(12 Değerlendirme)
4.3