web sitesi düzenleme

Kapalı İlan edilme: Dec 3, 2014 Teslim sırasında ödenir
Kapalı Teslim sırasında ödenir

Merhaba,

[url removed, login to view] adresli sitenin sahibiyim. uzun zamandır site ile ilgili çalışıyorum ama biraz ilerletmeye ihtiyacım var. Şöyleki: sitenin işleyiş şekli şöyle: sitede ücretli ve ücretsiz üyelikler olacak. sitede dokümanlar ve detaylı kullanım şekilleri olacak. ziyaretçiler üye olsa da olmasa da sitede gezebilecek ve dokümanların bilgilerine tanıtımlarına erişebilecek ancak indirmek istediğinde üyelik gerekecek. farklı üyelik türleri olabilecek. mesele student membership 25 doküman indirebilecekken, premium membership 100 doküman enterprise membership sınırsız doküman indirebilecek. sitede doküman indirmek yanında online elearningler de olacak. ve üyelik çeşidine göre bu derslere erişip isleyebilecekler. ancak üye olmayanlarda derslerin tanıtımına erişebilecek.

ek olarak bazı özel dokümanlar olacakki üyelikle de indirilemeyip bizzat o dokümanı satın almak gerekecek.

şu anda kullanılan teme mobil destekli dreamtheme tarafından geliştirilen the7 multipurpose tema ve aynı zamanda üzerinde woocommerce, woocommerce subscription eklentisi ve woocommerce subscription download eklentisi yüklü. bunlar kısman işimi görsede kullanışlılık beklediğim seviyede değil.

[url removed, login to view] sitesi bir nebze örnek olabilir. temel işleyiş mantığı bu site gibi olacak. tabi kullanım kolaylığı açısından facebook, linkedin, twitter ile bağlan gibi seçenekler olacak. ödeme sistemi paypal ile olacak ki şuan paypal ödeme şekli ayarlanmış durumda woocommerce ile.

ek olarak birde üyeler community bölümünde bilgi alışverişi yapabilecek. forum tarzında değilde blog ve comment tarzında sade basit bir bilgi paylaşımı sayfası yani. sitede şu an bir kaç türkçe makale var ancak sitenin dili tamamen ingilizce olacak.

yani aslında tasarımsal bri şey çok yapılmayacak olup doğru eklentilerin yüklenmesi ve ayarlarının yapılması gibi basit bir iş var ancak doğru eklentileri bilen biri lazım.

teşekkürler.

Grafik Tasarımı HTML PHP Web Sitesi Tasarımı

Proje NO: #6818917

Proje hakkında

4 teklif Uzak proje Aktif Jan 9, 2015

Bu iş için 4 freelancer ortalamada $972 teklif veriyor

secretcod16

Bu projeyi gelişterebiliriz ama dediğiniz bütçelere yapmamız imkansız.. Dilerseniz verdiğim teklif üzerinden nitelendirebilirsiniz

$833 USD in 14 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
TheBiTTixX

Bir öneri henüz sağlanmadı

$833 USD in 20 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
muhendis33

Bir öneri henüz sağlanmadı

$1111 USD in 3 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0