Kapalı

Dołącz do zespołu tworzącego serwis internetowy na stanowisku : Programista PHP/SQL/Javascript. -- 2

Tak jak w tytule, poszukujemy osoby (mieszkającej w Krakowie lub okolicach) do pracy na stanowisku: programista PHP/SQL/Javascript, która dołączy do naszego zespołu. Budujemy innowacyjny serwis internetowy, który jest "na ostatniej prostej" przed startem.

Wymagania:

- wykształcenie wyższe z zakresu IT lub pokrewne lub student 3,4,5 roku albo po prostu genialny samouk :))

- znajomość zasad programowania obiektowego

- znajomość języka PHP, SQL i Javascript z jQuery

- znajomość wzorca MVC

Dodatkowym atutem będzie:

- znajomość PostgreSql, CSS, Ajax

- doświadczenie w tworzeniu systemu płatności internetowych

- znajomość API popularnych serwisów społecznościowych ( facebook, pinterest, instagram, Google+)

Zakres obowiązków:

- utrzymywanie oraz rozwój unikalnego serwisu internetowego

- administrowanie serwisem internetowym

- wsparcie techniczne dla użytkowników serwisu internetowego

Oferujemy początkowo:

- pracę zdalną w dowolnych godzinach w oparciu o umowę zlecenie

- wynagrodzenie w zależności od liczby przepracowanych godzin lub wykonanych zadań

Z osobą, którą nawiążemy współpracę, po okresie próbnym przewidujemy długoterminową współpracę opartą o umowę o pracę, a przy kolejnych realizowanych projektach ewentualny procentowy udział w zyskach. Jeśli jesteś osobą, która spełnia powyższe oczekiwania i chcesz tworzyć coś zupełnie unikalnego na rynku nie tylko polskim ale i globalnym to bardzo prawdopodobne, że szukamy właśnie Ciebie!

Prześlij aplikację CV (oraz ewentualnie portfolio) na adres [url removed, login to view][mapla][url removed, login to view]

Prosimy dodać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia [url removed, login to view] Dz. U. Nr 133 pozycja 883).

Beceriler: Grafik Tasarımı, HTML, Javascript, PHP, Web Sitesi Tasarımı

Daha fazlasını görün: student graphic design portfolio, pinterest api php, php cv, mvc ajax php, graphic design student portfolio, google postgresql, google cv, php ci, p sql, jquery api google, serwis, php sql, mvc sql, facebook li, dib, facebook php mvc, sql javascript, instagram sql, instagram css, php instagram, css pinterest, google gmail api, php pinterest, php mvc api, ajax facebook jquery

İşveren Hakkında:
( 0 değerlendirme ) Poland

Proje NO: #6544493

1 freelancer bu iş için ortalamada 23zł teklif veriyor

r4rony

Witaj, Będziemy dostarczać Państwu piękny design dla projektu. Przeszliśmy przez Państwa wymagań projektanta. Pragniemy poinformować, że mamy około 10-14 lat doświadczenia i Opracowaliśmy wiele pięknych stron inter Daha fazlası

23zł PLN / saat
(6 Değerlendirme)
3.9