İptal Edildi

Dołącz do zespołu tworzącego serwis internetowy na stanowisku : Programista PHP/SQL/Javascript.

Tak jak w tytule, poszukujemy osoby (mieszkającej w Krakowie lub okolicach) do pracy na stanowisku: programista PHP/SQL/Javascript, która dołączy do naszego zespołu. Budujemy innowacyjny serwis internetowy, który jest "na ostatniej prostej" przed startem.

Wymagania:

- wykształcenie wyższe z zakresu IT lub pokrewne lub student 3,4,5 roku

- znajomość zasad programowania obiektowego

- znajomość języka PHP, SQL i Javascript z jQuery

- znajomość wzorca MVC

Dodatkowym atutem będzie:

- znajomość PostgreSql, CSS, Ajax

- doświadczenie w tworzeniu systemu płatności internetowych

- znajomość API popularnych serwisów społecznościowych ( facebook, pinterest, instagram, Google+)

Zakres obowiązków:

- utrzymywanie oraz rozwój unikalnego serwisu internetowego

- administrowanie serwisem internetowym

- wsparcie techniczne dla użytkowników serwisu internetowego

Oferujemy początkowo:

- pracę zdalną w dowolnych godzinach w oparciu o umowę zlecenie

- wynagrodzenie w zależności od liczby przepracowanych godzin lub wykonanych zadań

Z osobą, którą nawiążemy współpracę, po okresie próbnym przewidujemy długoterminową współpracę opartą o umowę o pracę, a przy kolejnych realizowanych projektach ewentualny procentowy udział w zyskach. Jeśli jesteś osobą, która spełnia powyższe oczekiwania i chce tworzyć coś zupełnie unikalnego na rynku nie tylko polskim ale i globalnym to bardzo prawdopodobne, że szukamy właśnie Ciebie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji CV (oraz ewentualnie portfolio) na adres

Prosimy dodać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia [url removed, login to view] Dz. U. Nr 133 pozycja 883).

Beceriler: Grafik Tasarımı, HTML, Javascript, PHP, Web Sitesi Tasarımı

Daha fazlasını görün: student graphic design portfolio, pinterest api php, php cv, mvc e php, mvc ajax php, graphic design student portfolio, google postgresql, google cv, php ci, p sql, jquery api google, serwis, php sql, mvc sql, mvc c sql, facebook li, facebook php mvc, sql javascript, instagram sql, instagram css, php instagram, css pinterest, php pinterest, php mvc api, ajax facebook jquery

İşveren Hakkında:
( 0 değerlendirme ) Poland

Proje NO: #6508991