Kapalı

Bana Bir Web Sitesi Oluşturun - 13/02/2021 07:18 EST

Bu iş için 11 freelancer ortalamada $209 teklif veriyor

(1304 Değerlendirme)
9.0
aydemirmehmet

merhaba Hayvan Alım Satım Sitesinde ödeme altyapısı istemiyorsunuz sanırım. siteden neler olması lazım? bütçeniz ne? detayları mesajla iletebilirseniz sevinirim.

$20 USD in 7 gün içinde
(2 Değerlendirme)
2.7
SafoLee

Merhabalar stediğinizi güzel bir sonuçla yapabileceğimizi düşünüyorum. Chat aracılığı ile iletişim kurmanız yeterli olacaktır.

$750 USD in 15 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
wookweb

Merhabalar, Wookweb'den Ceren. Size yardımcı olabilirim. Görüşmek isterim. Chat üzerinden ya da web sitemizden bana ulaşabilirsiniz.

$20 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
muhammetfatihsa1

Merhaba, uzun yıllardır arkadaşımla bu işin içerisindeyiz. Büyük şirketlere siteler yaptık. Birçok firma ile çalıştık. Sizlere de yardımcı olmak isterim. Mesajınızı bekliyorum.

$20 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
senabetulkocak

Merhabalar, Yazılım mühendisliği öğrencisiyim. Wordpress kullanmayı etkin bir şekilde biliyorum. Daha öncesinde de yaptığım websitesi oldu.

$10 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
ccnaturk

Bir senelik alan adınız, hosting alanınız ve SSL sertifikanız ile birlikte sitenizi uygun fiyatlar dahilinde yapabiliriz. Detayları iletmeniz halinde gerekli çalışmalar ve teslimat süresi hakkında bilgi verebilirim

$100 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
Roffly

hızlıca yaprım abi sorunsuz ayriyeten bana her dakika whatsapp tan da ulaşabilirsin. İstediğin siteyi istediğin tasarımda hallederiz

$25 USD in 2 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
canerkirici11

I've encoded many websites before. You can quickly make any website you want. I publish the site as a version when it comes to updating the site, I install the current version for you free of charge. It can make instan Daha Fazla

$50 USD in 4 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
emine87

web sitesi hazırlama konusunda bilgi sahibiyim. ücretsiz web programları ve google da sitenizi daha yukarılara taşıyabilmek için gerekli bilgi ve tasarımı gerçekleştirebilirim.

$100 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
muammerdortyol

size özel aynı sahibinden com benzeri kullanışlı hayvanlarınızın kategorisini, resmini, özelliklerini ve alım satım yapacağınız güzel bir web sayfası yaparım. detaylar için iletişime geçin lütfen.

$500 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0