Bana Youtube İle İlgili Bir Script Lazım

Kapalı İlan edilme: 5 yıl önce Teslim sırasında ödenir
Kapalı Teslim sırasında ödenir

Örnek bir site : [login to view URL]

Örnekte belirttiğim gibi bir script yazdırmak [login to view URL] Youtube abone , yorum, like , dislike göndermeye yarı[login to view URL] giren kişilere belirli bir kredi veriyor ve 24 saat içinde o krediler tekrardan sıfırlanı[login to view URL] youtube apisi ile giriş yapılıyor.

Admin panel tarafında ise sisteme giren kişiler sayesinde istediğin bir kanala abone , istediğin bir videoya yorum,dislike,like gönderimi yapabiliyorsun.

Tasarım anlamında hazır bir template kullanılabilir şık olması kaydıyla problem değ[login to view URL] arkadaşlar tarafıma fiyat ve süre olarak mail atabilirler : bayilikhizmetleri@[login to view URL]

Php - mysql tabanlı bir proje olacak duruma göre laravel kullanılabilir,kişinin anlaması açısından örnek bir script kaynak dosyalarını kendisine göndereceğim,alt yapıyı belki daha kolay anlayabilir ve daha kolay geliştirebilir.

Grafik Tasarımı HTML JavaScript MySQL PHP

Proje NO: #17712528

Proje hakkında

3 teklif Uzak proje Aktif 5 yıl önce

Bu iş için 3 freelancer ortalamada $655 teklif veriyor

hakops

Merhabalar Sekiz yıldan fazla PHP OOP tecrübem var daha önce benzer 2 farklı facebook ve instagram için kodladım. Mysql Bağlantıları için PDO altyapısı ile daha güvenli ve hızlı bir yapı düşünüyorum. Yine hız ve güve Daha Fazla

$1111 USD in 15 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
bugraseyh

Merhabalar, bundan öncesinde ben de benzer sosyal platformlar için bu tarz scriptler ile çalışmıştım. İhtiyacınız olan projeyi sizin için gerçekleştirebilirim, örnek scripti göndermeniz oldukça yardımcı olacaktır.

$300 USD in 10 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0