Devam Ediyor

Bir Logo Tasarla

Firmanızın kurumsal kimliğini yansıtacak,sektörde bilinirliğinizi arttıracak ve bir çok görsel,basılı alanda kullanacağınız logonuzu tasarlıyoruz, yenilikçi ve profesyonel tasarım kadromuzla hizmetinizdeyiz.

Yapmış olduğunuz iş ve kullanım alanınızdan tutunda, ilgili logonun her türlü kullanım imkanı düşünülerek bu seçim yapılır, logo kurumsal kimlik çalışmasında en önemli ögedir, basılı ilanlar, görsel reklamlar vb alanlarda kullanılırken maliyet açısından sizden ne götüreceği de düşünülerek çizilen logolar beğeninize sunulmaktadır.

Beceriler: Grafik Tasarımı, Logo Tasarımı, Photoshop

Daha fazlasını gör: profesyonel logo, logo yap, graphic design yap, design yap, design logo tasarla, bu graphic design, logo creator splash logo, logo creator sports logo, logo design resolution logo, site upload logo find whose logo, design logo using military logo, logo designers bid logo design, cleaning logo business card logo, create res logo low res logo

İşveren Hakkında:
( 0 değerlendirme ) Turkey

Proje NO: #8319912

Bu iş için 2 freelancer ortalamada $25 teklif veriyor

usamakhowaja1

https://www.freelancer.com/u/usamakhowaja1.html?page=portfolio&ref_project_id=7126185 Let's start work. Action speaks louder than words. :::::::::>.

1 gün içinde %bids___i_sum_sub_32%%project_currencyDetails_sign_sub_33% USD
(159 Değerlendirme)
6.1
khatri008

Dear Sir, I am really interested to work on this project .i have very intelligent team. I can start the work now and can assure the best service from my end. I am waiting here to discuss about your project , plea Daha Fazla

1 gün içinde %bids___i_sum_sub_32%%project_currencyDetails_sign_sub_33% USD
(1 Yorum)
0.0