Kapalı

Bir Websitesi Oluştur

Basit bir tasarımı sahip site. Toplam maksimum 4 sayfadan oluşacak. Giriş sayfası bir arama motoru olacak, siteye koyacağım text yazılara keyler atayacağım ve kullanıcılar arama yaparken o keylerden kendine uygun olanı seçip arama yapacak, uygun text sonuç kısmında görünecek, tıklandıgında içeriği [url removed, login to view] text ve ufak boyulu resimlerden oluşacak. Tek önemli detay ise şu; örneğin bir text yazısına 5 adet key atadım, kullanıcı 4 adet key seçip arayıp yazıyı buldu, Oran: %80 yazmasını istiyorum.

Tasarım bu kadar, kolay gelsin.

English: This site have a simple design and have max 4 pages. Home page will be a search engine. i will add my text this site and assign keys to text. User will select self - appropriate keys than will search. Than user click result and will be read text. Just important detail is here; for example i assigned 5 keys to text but user selected 4 keys than serached it. I want to write under the result text '' match ratio %80 '' . That's it.

Beceriler: Grafik Tasarımı, HTML, PHP, Web Sitesi Tasarımı

Daha fazlasını gör: bu graphic design, bir accreditation requirements programmers, similar websitesi, mbs tek employment, mbs tek philippines, web copywriter mbs tek, web copy writer mbs tek, tek web hosting lansing, livf tek, convert dat files excel bir alphalist, philippines bir tax freelancer

İşveren Hakkında:
( 0 değerlendirme ) Turkey

Proje NO: #8203118

Bu iş için 6 freelancer ortalamada $67 teklif veriyor

fennel

Merhaba, ben siteniz size web için bir güzel verebilir tasarıma. Lütfen PM tartışır. Ben iyi exp var. sizinle see çalışmak için istekli değilim.

1 gün içinde %bids___i_sum_sub_32%%project_currencyDetails_sign_sub_33% USD
(23 Değerlendirme)
4.5
sustartx

Merhaba, 6 yıldır web yazılım ile ilgileniyorum. Proje süresi ve ücretini sembolik olarak yazdım. Uygun görürseniz projeyle ilgilenmek istiyorum. İyi çalışmalar.

$166 USD in 7 gün içinde
(1 Yorum)
1.5
alikeskinwm

İncelemek isterseniz CV adresim : [login to view URL] bu adreste bulabilirsiniz. İyi günler dilerim

$66 USD in 3 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
burakhurata

Bir öneri henüz sağlanmadı

$35 USD in 2 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
onursahin1989

detaylı olarak sizinle görüşmek isterim 5 senedir sektördeyim ve böyle sorgulama scriptleri üzerinde çok çalıştım.

$55 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
trflash

Bir öneri henüz sağlanmadı

$55 USD in 3 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0