İptal Edildi

şirket tanıtım video veya intro çalışması hakkında

Merhabalar,

Şirketimi ve hizmetlerimi anlatan bir video çalışması düşünüyorum. Bu çalışmada acaba maskot ( turkcell cellocan gibi ) bir çalışma yapmak doğru olurmu ?

Site ismi : [login to view URL]

Çalışma Alanları : Yazıcı,fotokopi satış ve tamir, toner dolumu ve muadil toner satışı

Hizmetlermiz: Yerinde toner dolumu, Fotokopi ve yazıcı satışı,tamiri, orjinal ve muadil toner satışı, kopya başı kiralama.

Beceriler: Video Düzenleme, Grafik Tasarımı, Video Düzenleme, Video Servisleri, Videografi

Daha fazlasını gör: flash video websites intro, using video flash intro website, pricing video clip intro, video web intro samples, video animation intro, video flash intro, video editing intro outro, 3d video animation intro, video holiday intro generator, video logo intro examples, flash video youtube intro, video company intro videos, animated video movie intro, video boss intro, corel video studio intro, website video creation intro, freelance tanıtım mektup, tanıtım

İşveren Hakkında:
( 0 değerlendirme ) istanbul, Turkey

Proje NO: #18366957

Bu iş için 2 freelancer ortalamada $98 teklif veriyor

durasi

Merhaba. [login to view URL] adresimde tüm çalışmalarıma erişebilirsiniz. Aynı zamanda [login to view URL] blog adresimdeki çalışamalarımı inceleyebilirsiniz. Saygılarımla.

$166 USD in 10 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
LatentEthem

İyi günler abim. istersen yazılı ve resimli bir 30-40 saniyelik istediklerini anlattığım bir intro videosu tasarlayabilirim. Örneğin şunun gibi; [login to view URL]

$30 USD in 10 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0