Pijamalı Gazeteci Apps

Kapalı İlan edilme: 3 yıl önce Teslim sırasında ödenir
Kapalı Teslim sırasında ödenir

Merhaba,

Wordpress alt yapısıyla hazırladığımız [login to view URL] projemiz için Android ve Ios tabanlı uygulamaya ihtiyacımız vardır. Projenin olması gereken özellikleri şu şekildedir:

* İşinde deneyimli ve bilgili kişilerin üye olup sosyal medya platformu formatında bilgi, resim, video, dosya paylaşıp, bunların beğeni, yorum, paylaşım, profil vs ilgili alanlarıyla beraber kullandığı bir sistem.

* Uygulama arayüz tasarımı işe dahildir, tasarım ve şablon olarak alışılagelmiş facebook yapısıyla benzerlik göstermesi beklenmektedir. Renkler kırmızı siyah beyaz şekildedir.

* Facebook, twitter, instagram uygulamaları ile benzer ve ortak özellikte olacaktır.

* Hazırlanılan web sitesini inceleyip bilgi sahibi olabilirsiniz.

* Genel hatlarıyla bir light bir sosyal medya platformu.

* Özellik olarak mutlaka olması gerekenler; Ortak Timeline ve Profil timeline., Fotoğraf, Video, Dosya(PDF-DOC-AI-ZIP vs), Yazı/Makale, 24 saatlik Hikayeler, Arkadaşlık, Takipleşme, Canlı sohbet (PM), Paylaşım yapılanı beğenme/yorum/repost, Profilde Foto/Kapak/Galeri/İletişim/Arşiv vs özelleştirilebilir alanlar, Grup.. Facebook'ta gördüğünüz genel özellikler. Detay ayarlarına şimdilik gerek yok.

* Ekstra olarak Youtube Api ile video yükleme de gerekiyor. Youtube'daki marka sayfasına, siteye yüklenilen videoları anlık olarak Başlık/Etiket/Video olarak yüklenmesi gerekiyor. Buradaki amaç hem sitede video barındırmamak, hem de youtube kanalını beslemek.

* Uygulama üzerinden Canlı yayın açma özelliği de gerekiyor. Bunu youtube a bağlı veya siteye özel de yapabilirsiniz, nasıl güvenli ve stabil olabilirse.

Uygulama için gerekli sunucu altyapısı temin edilecektir.

* Web site Altyapı WP olduğu için WP nin sağladığı Restapi ile uyumlu olmalı. Eğerki Web sitesini biz daha iyisini yapabiliriz ve uygulamayla daha uyumlu çalışır diyorsanız ayrıca teklifinize bunu ayrıca fiyatlandırınız. Web sitesi dahil ve değil olarak.

* Kişi/ Kişiler ile uygulamanın, hata çözümleri, geliştirilmesi, yeni özellikler gibi teslim sonrası hizmet için de firmamızca anlaşma imzalanacaktır.

* Uygulama için daha önce kurumsal firmalardan teklif alınmış, ancak startup projesi olduğu için bütçenin çok üzerinde teklif verildiğinden freelancer platformuna yönelinmiştir. Buna göre fiyat teklifi vermeniz rica olunur. Gerekirse bir kısım peşin, kalanı taksitli şekilde veya tamamı taksitli düşünülebilir. Vereceğiniz teklife göre bu belirlenecektir.

İyi çalışmalar dilerim.

Grafik Tasarımı Mobile App Development Android PHP iPhone

Proje NO: #25330130

Proje hakkında

9 teklif Uzak proje Aktif 3 yıl önce

Bu iş için 9 freelancer ortalamada $1191 teklif veriyor

yashtechsolution

Merhaba, Ben senin ihtiyacını yaşadım. Web siteniz için bir Android ve IOS uygulaması istiyorsunuz. Projenizi istediğiniz kadar özellik ve işlevsellik ile tasarlayabilir ve geliştirebilirim. Senden duyduğuma minnettar Daha Fazla

$900 USD in 7 gün içinde
(107 Değerlendirme)
7.6
vplsapp

Selam Projenizin gereksinimlerini gönderdiğiniz için teşekkür ederiz. İhtiyacınızı inceliyoruz ve anlıyoruz. Daha fazla anlamak ve şüphelerimizi açıklığa kavuşturmak için sizinle bazı soruları tartışmak istiyoruz. A Daha Fazla

$750 USD in 8 gün içinde
(7 Değerlendirme)
4.6
denizmrtoglu

Merhabalar, Hacettepe Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü mezunlarından oluşan bir ekibiz. 2-5 yıl arası iş tecrübemiz var. Savunma sanayi, telekominikasyon ve coğrafi bilgi sistemleri sektörlerinde önde gelen Daha Fazla

$1389 USD in 45 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
ibrahimhalilcapa

Merhaba wordpress servislerinin kullanmayı çok iyi biliyorum istediginiz uygulamayı yapabilirim iletişim için 0530-525-9055 hattından ulaşabilirsiniz

$1125 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0