Find Jobs
Hire Freelancers

Powerpoint sunumu

$10-30 AUD

Kapalı
İlan edilme: neredeyse 4 yıl önce

$10-30 AUD

Teslimde ödenir
Powerpointten sunum ve logo hazırlamak sesler ile sunumu desteklemek.
Proje No: 25985336

Proje hakkında

17 teklif
Uzaktan proje
Son aktiviteden bu yana geçen zaman 4 yıl önce

Biraz para mı kazanmak istiyorsunuz?

Freelancer'da teklif vermenin faydaları

Bütçenizi ve zaman çerçevenizi belirleyin
Çalışmanız için ödeme alın
Teklifinizin ana hatlarını belirleyin
Kaydolmak ve işlere teklif vermek ücretsizdir
17 freelancers are bidding on average $23 AUD for this job
Kullanıcı Avatarı
Hi, I will design this ppt in a beautifully, professional way. Preparing presentations and logos from Powerpoint, supporting the presentation with sounds. I have designed many ppt in the past. Have a look here at my portfolio https://www.freelancer.com/u/designsmaker0, you can see a few ppts here.I am a graphic designer have 10+ years of experience in this field will give you the best Work that will grow your business.I put all efforts possible to make your business dreams come true. In your description, you have provided information about your project and it would be a pleasure to assist you with your project. I will work with full dedication to give you the best design within the time. Have a Nice Day Go Ahead. Regards, Pinky
$20 AUD 1 gün içinde
4,9 (870 değerlendirme)
7,5
7,5
Kullanıcı Avatarı
I have captured your task regarding you need a logo hazırlamak sesler ile sunumu desteklemek. With 10 years of experience in graphic design and a big focus on logo. Let’s give your business the strong image it deserves. We’ll mostly work together. The main goal is to design something that you’ll identify with and for that, you’ll always be involved during the process. Please Visit my Profile: - https://www.freelancer.in/u/Arnavgraphics Look forward work with you. Thanks!
$30 AUD 1 gün içinde
4,8 (248 değerlendirme)
6,8
6,8
Kullanıcı Avatarı
Hello there, I just checked the description you have provided regarding the project "Powerpoint sunumu" and would be a pleasure to assist you on your project. I will work with full dedication to give you the best output within the desired time frame. I am good at Graphic Design, Logo Design, Photoshop and Powerpoint. Please have a look at my portfolio to have an idea on my level of creativity else ping me and I will share samples with you. Once you agree, I can start at the same time without any delay assuring top quality work. portfolio : https://www.freelancer.in/u/Cri8iveDezine I look forward to hear from you and a long term relationship ahead. Wishing you a great day ahead. Thanks & Regards!, cri8ive
$25 AUD 1 gün içinde
4,9 (229 değerlendirme)
6,1
6,1
Kullanıcı Avatarı
Hi there! I have read your Powerpoint Design project description and I understand everything that you need. Please check my portfolio & bio. And let's start with this project! https://www.freelancer.com/u/MayraArts?w=f&ngsw-bypass= I guarantee you will be 100% satisfied as I provide an unlimited number of revisions and 24/7 support.i can assure you best quality workaccording to your requirement and within your budget. Fastest respond time, try me, send a message. Regards, Annu
$20 AUD 1 gün içinde
4,8 (60 değerlendirme)
4,8
4,8
Kullanıcı Avatarı
Merhaba ben sizin için powerpoint sunum tasarlayacağım ama logo değil. Bütçeyi Sunum tasarımına göre ayarlıyorum. Sol bütçeye göre bir logo tasarımcısı kiralayabilirsiniz. Benimle çalışmak istiyorsanız o zaman ben size mutlu benim hizmetleri sunuyoruz :) Teşekkürler
$15 AUD 7 gün içinde
5,0 (2 değerlendirme)
2,7
2,7
Kullanıcı Avatarı
en güzel şekilde itina ile animasyonlarını after effects ile yapıp powerpointe gömeriz.2 gün içerisinde teslim ederim.
$20 AUD 2 gün içinde
0,0 (0 değerlendirme)
0,0
0,0
Kullanıcı Avatarı
Sunumu hazırlar isteğe göre logoyu yeniden şekillendiririm. Sunumu isteğinze göre ses ve video ile desteklerim. Yollanan ekte ses kayıtlarının şahsa ait olması gerektiği belirtiliyor bu nedenle ses kayıtları da kişiden talep edilebilir. 3D dinazor çiziminin nerede kulllanılacağı hakkında detaylı bilgiye ihtiyacım var. Dil olarak Türkçe kullanılacaksa sunum ve logo hazırlamada deneyimim var ama bu platforma henüz yeni girdim bu nedenle bu işi en iyi ben yaparım.
$25 AUD 7 gün içinde
0,0 (0 değerlendirme)
0,0
0,0
Kullanıcı Avatarı
Merhabalar uzun zamandır Powerpoint ile bir sürü sunum/slayt yapmaktayım. Gerek iş toplantıların'da gerek ise bireysel sunumları uzun zamandır yapıyorum. Max. iki gün içerisin'de yapabilirim.
$20 AUD 2 gün içinde
0,0 (0 değerlendirme)
0,0
0,0
Kullanıcı Avatarı
Çok düzenli ve sıkı çalışarak istediğiniz şekilde istediğiniz zamanda teslim edebilirim. Sunum hazırlamada çok tecrübeliyim.
$25 AUD 3 gün içinde
0,0 (0 değerlendirme)
0,0
0,0
Kullanıcı Avatarı
merhabalar ben grfikierim ve senin işini en iyi şekilde yaparım. beni seçersen pişman olmassın bu siteyi yeni buldum ve ilk müşterim sen ol
$10 AUD 2 gün içinde
0,0 (0 değerlendirme)
0,0
0,0
Kullanıcı Avatarı
I can translate your works from Turkish to English or cross. Also i can preapare CV as a personel. Finally i can manage social media accounts.
$20 AUD 4 gün içinde
0,0 (0 değerlendirme)
0,0
0,0
Kullanıcı Avatarı
Basit 2 Günde Teslim Ederim
$20 AUD 2 gün içinde
0,0 (0 değerlendirme)
0,0
0,0
Kullanıcı Avatarı
Merhaba adım Rebeka. ODTÜ 'de bilgisayar öğretmenliği okuyorum. Animasyon, tasarım, sunum anlamında birçok ders aldım ve severek yapıyorum. Sunduğunuz fırsat için teşekkürler.
$25 AUD 1 gün içinde
0,0 (0 değerlendirme)
0,0
0,0
Kullanıcı Avatarı
Eğitimi gereği PPT sunumlarına hakimim, seslendirme işlerinde ise zorlanmam. Bu işi max. 5 günde 70 Tl karşılığında yapabilirim.
$20 AUD 5 gün içinde
0,0 (0 değerlendirme)
0,0
0,0
Kullanıcı Avatarı
merhaba. yazılım mühendisiyim ve isteğinizi en hızlı şekilde yapabileceğimden emin olabilirsiniz. powerpoint konusunda çok iyiyimdir. deneyimim var.
$20 AUD 4 gün içinde
0,0 (0 değerlendirme)
0,0
0,0

Müşteri hakkında

   TURKEY bayrağı
Tokat Province, Turkey
0,0
0
Haz 10, 2020 tarihinden bu yana üye

Müşteri Doğrulaması

Teşekkürler! Ücretsiz kredinizi talep etmeniz için size bir bağlantı gönderdik.
E-postanız gönderilirken bir şeyler yanlış gitti. Lütfen tekrar deneyin.
Kayıtlı Kullanıcı İlan Edlien Toplam İş
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Ön izleme yükleniyor
Coğrafik konum için izin verildi.
Giriş oturumunuzun süresi doldu ve çıkış yaptınız. Lütfen tekrar giriş yapın.