Kapalı

web sitesi oluşturulacak makaleler yazılıp eklenecek

Merhaba bitcoin satışı ile wordpress ya da jomla tabanlı web sitesi oluşturulacak. İçerisine bitcoin alış satış ile detaylı makaleler yazılarak eklenecek. Makaleler özgün ve geniş içerikli olmalıdır. Örnek olarak bitcoin nedir-bitcoin bozdurma alma satma, kredi kartı ile bitcoin yükleme- mobil ödeme - bitcoin cüzdanları gibi makaleler yazılmalıdır. Site ismi ve içeriğine uygun tema ve logo tasarımı. Basit bir üyelik formu. Bunlar eklenmelidir.

Beceriler: Article Writing, Grafik Tasarımı, HTML, PHP, Web Sitesi Tasarımı

Daha fazlasını gör: wordpress web design tema, web tema, web sitesi design, tema wordpress web design, tema wordpress design web, tema logo design, mobil logo design, logo ya p, logo nedir, logo mobil, logo design sitesi, kart logo design, ine

İşveren Hakkında:
( 0 değerlendirme ) Romania

Proje NO: #10689102

Bu iş için 6 freelancer ortalamada $138 teklif veriyor

$155 USD in 3 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
yamyamu

Merhabalar, Site konusunda yardımı olamam ancak, makale konusunda kalitesinden kesinlikle memnun kalacağınız hizmeti size sunabilirim. İyi günler.

$40 USD in 3 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
ysnkrs

Merhaba, SEO uyumlu makale yazabilirim. Konuyla ilgili bilgim ve tecrübem var. İyi çalışmalar dilerim

$155 USD in 10 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
memetakan27

Ben makale işinde çok iyiyim açıklayıcı makale yazarım kısa ama öz yazarım isterseniz uzun yazarım noktalama işaretlerine dikkat ederim. wep sitesini tam anlamıyla niteleyecek makele yazarım..

$100 USD in 5 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
mevlttapan

Wordpress'te site yapılıp düzgün kategori sistemiyle içerikler girilecektir. Tüm içerikle özgün ve Türkçe olacaktır. Çevrilmesi gerekenler için ilave ücret talep edilir. En az 7 iş günü içerisinde teslimat gerçekleşir.

$177 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
csscasting

Merhaba sitenizi seo açısından daha ön planda olan wordpress ile oluşturup sonrasında gerekli seo - cpu - güvenlik optimizasyon işlemlerini yapar ve basit ve google için ön planda olan tema ile ve güvendiğim makale yaz Daha Fazla

$200 USD in 10 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0