Find Jobs
Hire Freelancers

Online öğrenci sınav sitesi

$30-250 USD

Kapalı
İlan edilme: neredeyse 4 yıl önce

$30-250 USD

Teslimde ödenir
Kurum ve öğrenci/veli girişi olan temel birkaç fonksiyonu ve basit bir arayüzü olan web sitesi Kurum girişinde, test/deneme sınav pdf leri sisteme yüklenerek ve sistemden sınav zamanı, süresi, seviyesi, kimlerin gireceği gibi özellikler seçilerek online sınav oluşturulabilecek Öğrenci/veli girişinde, kurum tarafından oluşturulan sınav linkine girilerek (sınav kodu ve öğrenci no ile) sınavı çözebilecek ve daha sonra sınav sonuç sorgulama ekranından sonucunu görebilecek. Deneme sınavlarında sınavın türüne göre ilgili puanların hesaplanması ve sınava girenler arasında sıralama yapılması gerekiyor. Öğrenci bu bilgileri sınav sonuç karnesinde görebilecek.
Proje No: 25059266

Proje hakkında

17 teklif
Uzaktan proje
Son aktiviteden bu yana geçen zaman 4 yıl önce

Biraz para mı kazanmak istiyorsunuz?

Freelancer'da teklif vermenin faydaları

Bütçenizi ve zaman çerçevenizi belirleyin
Çalışmanız için ödeme alın
Teklifinizin ana hatlarını belirleyin
Kaydolmak ve işlere teklif vermek ücretsizdir
17 freelancers are bidding on average $379 USD for this job
Kullanıcı Avatarı
Hello, Greetings of the day!! I have gone through your project proposal carefully and I will develop a student exam site for you. Please provide a detailed document regarding the site. I will make it mobile and desktop friendly. I assure you the quality of code. Please write back to me. Thanks
$222 USD 7 gün içinde
5,0 (5 değerlendirme)
4,7
4,7
Kullanıcı Avatarı
Selam, Ben Kunal ve ben PHP / MYSQL / AJAX / JQUERY / JAVASCRIPT / CSS3 / HTML / HTML5 / WordPress / Woo-ticaret / Joomla / CODEIGNITER / LARAVEL / OPENCART / MAGENTO / SHOPIFY / Presta shop / SEO -SMO Uzmanı ve çeşitli üst düzey projelerde etkili olmuştur. Web sitesi ile ilgili bazı sorularım var ve onlara cevap verirseniz çok yardımcı olur: * Referans web siteniz var mı? evet ise, o zaman lütfen paylaşın Ben size web sitesi dayalı mockup sağlayacaktır. * İçerik ve resimler hazır mı? * Web sitesinde hangi özellikleri istiyorsunuz? İleri gidelim. Sohbet yoluyla bana geri dönebilir ve hemen hızlı bir şekilde tartışabiliriz. Teşekkürler, Kunal.
$200 USD 10 gün içinde
5,0 (6 değerlendirme)
4,4
4,4
Kullanıcı Avatarı
Merhaba umarım iyisindir Proje Gereksiniminizi tamamladım Açıkçası, bu projede çok iyi yapabileceğimden kesinlikle eminim, bu görevde iyi deneyimliyim ve bu Platformda 5 yıldızlı bir derecelendirme (⭐⭐⭐⭐⭐) ile sizin için 24x7 kullanılabilirim . Ayrıntıları doğrudan mesajla bilmek istiyorum, böylece zaman ve maliyette uygun bir teklifte bulunuyorum. ✌️ Önceden oluşturulmuş projelerimi sizinkine benzer kişisel sohbette paylaşmak istiyorum, bu yüzden konuşmamıza başlamak için bana bir mesaj gönderin. Müşterilerime 24x7 Kullanılabilirlik sunduğumdan, bu, size Garantili Kaliteli Hizmetler sunmak için her zaman hazır olduğum anlamına gelir. Sağlarım - - Müşterilerime 24x7 Kullanılabilirlik - Projenin tamamlanmasından sonra 3 aylık ücretsiz hizmet - Sınırsız revizyon ve iş yerinde rötuş Sadece senin memnuniyetine ihtiyacım var ve işim bitti İstediğiniz zaman ping atın, her zaman yardım için oradayım (24x7) Teşekkürler
$500 USD 7 gün içinde
5,0 (7 değerlendirme)
4,2
4,2
Kullanıcı Avatarı
Selam Projenizin gereksinimlerini gönderdiğiniz için teşekkür ederiz. İhtiyacınızı inceliyoruz ve anlıyoruz. Daha fazla anlamak ve şüphelerimizi açıklığa kavuşturmak için sizinle bazı soruları tartışmak istiyoruz. Ardından, ayrıntılı bir şekilde inceleyebilmemiz, doğru bir tahmin sağlayabilmemiz ve başlayabilmemiz için bize bir mesaj gönderin. teşekkür ederim
$200 USD 4 gün içinde
5,0 (4 değerlendirme)
3,9
3,9
Kullanıcı Avatarı
Merhabalar, 15 yıldır yazılım geliştirmekteyim. Son teknolojileri kullanarak, hızlı bir sistem tasarlayabilirim. Lütfen detayları konuşalım. Saygılarımla.
$500 USD 7 gün içinde
5,0 (3 değerlendirme)
3,0
3,0
Kullanıcı Avatarı
Merhaba, firmalar ve kurumlar için ERP ve CRM sistemleri geliştirmekteyiz. İsterseniz projeniz için yardımcı olabiliriz.
$1.200 USD 40 gün içinde
0,0 (0 değerlendirme)
0,0
0,0
Kullanıcı Avatarı
Merhaba elimde bir adet java script olarak script paketi var satabilirim. Özellikler Çevrimiçi sınavlar ve sınavlar oluşturmak için basit bir komut dosyası. Soruları ve kategorileri ayrı ayrı eklemenizi, düzenlemenizi sağlar. Testler için zamanlamaları ayarlayabilir ve bir sayfada gösterilecek soru sayısını değiştirebilirsiniz. Duyarlı, şık ve son derece özelleştirilebilir çevrimiçi sınav sistemi.
$140 USD 7 gün içinde
0,0 (0 değerlendirme)
0,0
0,0
Kullanıcı Avatarı
Merhaba, Kurulum yapılacak olan platform ile ilgili örnek yaptığım projelerden birinde sizin kullanım alanınız için demo alan açacağım. Sizin taleplerinizin daha fazlası şuanda demo projemde zaten mevcuttur. Anlaşabilirsek hızlı bir şekilde kurulum gerçekleştirebilirim. Eğer özelleştirme talebiniz olursa da onu da değerlendirebilirim. Teşekkürler..
$250 USD 5 gün içinde
0,0 (0 değerlendirme)
0,0
0,0
Kullanıcı Avatarı
Merhaba taleplerinizi karşılayan bi web sitesini maksimum 25 günde bitirmiş olurum. Proje yapım aşamasında sürekli sizinle iletişimde olup özelleştirmelerinizi de web sitenize olabildiğince yansıtmanızı sağlamaya çalışırım. Telefon numaramdan bana ulaşabilirsiniz. 0536 280 93 17
$250 USD 25 gün içinde
0,0 (0 değerlendirme)
0,0
0,0
Kullanıcı Avatarı
Profesyonel bir sistemimiz hazır durumda sizlere sistemi hemen kurabilir ve teslim edebiliriz. Sizlerle çalışmaktan mutluluk duyacağız. Demo için benimle iletişime geçebilirsiniz.
$1.000 USD 3 gün içinde
0,0 (0 değerlendirme)
0,0
0,0
Kullanıcı Avatarı
Merhabalar ben Boğaziçi Üniversitesi'nde Makine Mühendisliği okuyorum. 2015 YGS-LYS MF-4 584'üncüsüyüm. İstediğiniz sitenin domain alınmasından başlayarak içerik dizaynı ve sınav sonuçlarının öğrenci ve/veya veliye email/sms yoluyla ulaştırılmasına kadar yardımcı olabilirim. Yakın zaman bu sıralardan geçtiğim için sınav içeriği ve öğrenci koçluğu konularında da yardımcı olabilirim.
$200 USD 5 gün içinde
0,0 (0 değerlendirme)
0,0
0,0

Müşteri hakkında

   TURKEY bayrağı
Istanbul, Turkey
0,0
0
Nis 22, 2020 tarihinden bu yana üye

Müşteri Doğrulaması

Teşekkürler! Ücretsiz kredinizi talep etmeniz için size bir bağlantı gönderdik.
E-postanız gönderilirken bir şeyler yanlış gitti. Lütfen tekrar deneyin.
Kayıtlı Kullanıcı İlan Edlien Toplam İş
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Ön izleme yükleniyor
Coğrafik konum için izin verildi.
Giriş oturumunuzun süresi doldu ve çıkış yaptınız. Lütfen tekrar giriş yapın.