IQ TEST WEB SITE

Kapalı İlan edilme: 2 yıl önce Teslim sırasında ödenir
Kapalı Teslim sırasında ödenir

Merhaba başlıktan anlaşılacağı üzere iq testi sitesine ihtiyacım var. Çok aşırı detaylı olmasına gerek yok ama herhangi bi sitedekinin(googlea iq testi yazınca çıkan ilk sitedekini klonlamayın yani) kopyasıda olmasın siteye benim belirlediğim şifrelerle kullanıcılar giriş yapıcak kullanıcı formunu doldurduktan sonra teste başlı[login to view URL] sonucu veritabanına kaydedilicek ve o kişi referans numarası ile soruların cevaplarına ve kendi cevaplarına erişebilicek.

bütçem 10 dolar.

HTML CSS JavaScript PHP MySQL

Proje NO: #30177216

Proje hakkında

8 teklif Uzak proje Aktif 2 yıl önce

Bu iş için 8 freelancer ortalamada $35 teklif veriyor

Marie2707

Hello Safak, How are you? I am have experience for developing IQ site before. I can help you perfectly and my skills are react laravel etc. Please contact me Thanks.

$20 USD in 7 gün içinde
(9 Değerlendirme)
3.7
lazardevobr2

Hello. I've just checked your job description carefully. I'm a senior full-stack developer with 7+ years experiences in web development using CorePHP/Laravel/CI/Wordpress, React/Angular/Vue, Mysql/Postgresql/Mongo and Daha Fazla

$20 USD in 2 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
izain112233

++ ŞİMDİ INBOX ME ÜZERİNDE ÇALIŞMAYA BAŞLAYABİLİRİM ++ TUKL Ar-Ge Laboratuvarı Almanya'da Programlama Uzmanı olarak çalışma alanımda 4 yıldan fazla deneyime sahip bir Yazılım Mühendisiyim (NUST). IQ TEST WEB SİTESİ iç Daha Fazla

$119 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
berkakay

Merhabalar, Projenizi istekleriniz doğrultusunda hayata geçirebilirim. Referanslarım mevcuttur. Teşekkürler.

$30 USD in 5 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
wktasarim

Merhaba, herhangi bir siteyi de size klonlayabilirim, yada istediğiniz bir site var ise şu olsun diye test aşaması için onu da klonlayabilirim. Detaylı konuşabiliriz.

1 gün içinde %bids___i_sum_sub_32%%project_currencyDetails_sign_sub_33% USD
(0 Değerlendirme)
0.0
wookweb

Merhabalar, Wookweb'den Ceren ben. Size yardımcı olabilirim. Görüşmek isterim. Chat üzerinden ya da web sitemizden bana ulaşabilirsiniz.

$20 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
halit44e44

Dilediğiniz şekilde istediğiniz tasarımları kullanarak bir kullanıcı profili oluşturabilirim. Sitatik bir yapıdan ziyada dinamik bir şekilde tasarlanmış alt yapıyla dilediğiniz zaman istediğiniz soruları güncelleyebili Daha Fazla

$30 USD in 30 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
iamexecuter

Siten için yardımcı olalım dostum domainin yada hostingin mevcutmu ? Eğer mevcutsa, halledelim değilse domain ve hostingi ben hallederim.

$20 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0