çalışma Vue.js Front End Developer/ Geliştiricisi

Kapalı İlan edilme: 3 yıl önce Teslim sırasında ödenir
Kapalı

Front End Geliştiricisi

Hızla büyümekte olan İngiltere merkezli bir şirket olan Despatch Cloud olarak, İzmir’deki ekibimize katılarak büyümemizin bir parçası olmak üzere, ticari ortamda tecrübeli bir Front End Geliştiricisi arayışı içindeyiz. Eğer azimli ve çalışkan biriyseniz, bu iş tam size göre.

Asıl görevi PSD veya XD formatında verilecek olan grafikleri HTML/CSS’e dönüştürmek olacağından, aradığımız kişi ayrıntıları gözden kaçırmayacak, dikkatli biri olmalıdır. Tasarımdan tasarıma değişiklik göstermekle birlikte, JavaScript uygulanması da gerekebilecektir.

Gereken Yetkinlikler

PSD ve/veya XD formatında verilen grafikleri, tasarıma mümkün olduğunca yakın ve farklı cihaz ekran boyutlarına uyumlu HTML/CSS koduna çevirebilmek.

Verilen grafiklerin farklı ekran boyutlarına nasıl uyum sağlayacağı konusunda en iyi şekilde mantık yürütme yeteneğine sahip olmak.

Verilen grafiklerdeki işlevselliği, JavaScript kullanarak uygulamaya dökebilmek.

Uygulanan çalışmayı çeşitli cihazlarda test edebilmek.

Yüksek tempolu bir çalışma ortamına ayak uydurmak ve verilen işi kısıtlı sürede teslim edebilmek.

Yaptığı işten gurur duymak ve hem teknik hem görsel anlamda ayrıntılara dikkat etmek.

Türkiye’de yasal olarak çalışabilmek için geçerli bir çalışma iznine sahip olmak.

Gerekli Olmayan, Tercih Sebebi Yetkinlikler

React/Vue gibi JavaScript frameworklerini kullanmak konusunda tecrübe sahibi olmak.

Fonksiyonel CSS konuları SASS veya LESS konusunda tecrübe sahibi olmak.

Elasticsearch konusunda bilgi sahibi olmak.

Shopify konusunda bilgi sahibi olmak.

E-ticaret süreçleri konusunda bilgi sahibi olmak.

Başvuru Süreci

Tüm başvuru sahiplerine tamamlamaları için temel bir kodlama testi gönderilecektir. Bu kodlama testi, HTML/CSS kullanarak koda dökmeleri istenen bir PSD tasarım dosyası içerecektir. PSD tasarımı olarak verilen tasarım dosyasına mümkün olan en yakın HTML/CSS kodunu oluşturmanız beklenmektedir. Bu tasarımın mobil cihazlara nasıl uyum sağlayacağı konusunda mantık yürütmeniz gerekecektir.

Çalışma Yeri

Hali hazırda Konak’ta bulunan, fakat yakın zamanda Dokuz Eylül Depark veya Ege Üniversitesi Teknopark’a taşınması beklenen 7 kişilik bir geliştirici ekibine katılıyor olacaksınız.

Adayları uzaktan çalışmayı düşüneceğiz.

Diğer Bilgiler

Despatch Cloud, herkese eşit fırsat tanımayı ilke edinmiş, bünyesinde çeşitli iş gücüne yer veren bir şirkettir ve tüm arka planlardan gelen başvuruları memnuniyetle karşılar.

Front End Developer

Despatch Cloud is a rapidly growing company based in the UK. We are looking to hire an Front End Developer experienced in a commercial environment to join our team in Izmir and help sustain our growth. If you're hard-working and dedicated, this will be a great opportunity for you.

The person we are looking for is someone with a good eye for detail, as their main responsibility will be taking graphics provided in PSD or XD format and turning them into HTML/CSS. Depending on the design, there may also be a requirement to implement Javascript.

Requirements

Ability to create responsive HTML/CSS versions of provided graphics (PSD/XD) that are as close as possible to the design graphics.

Ability to use your best judgment in how provided graphics respond for different screen sizes.

Ability to implement designed functionality in the provided graphics with Javascript.

Ability to test implemented work on a range of devices.

Ability to work in a fast-paced environment and meet tight deadlines.

Take pride in what you do - attention to detail both visually and technically.

Have a valid work permit to legally work in Turkey

Desirable Skills (Non-Essential)

Experience using JavaScript frameworks - React/Vue

Experience using Functional CSS - SASS/LESS

Knowledge of Elasticsearch

Knowledge of Shopify

Knowledge of eCommerce operations.

HTML CSS JavaScript Vue.js

Proje NO: #26604071

Proje hakkında

8 teklif Uzak proje Aktif 3 yıl önce

Bu iş için 8 freelancer ortalamada €17/saat teklif veriyor

unix515

Merhaba, ben buradaki en iyi Vue.js geliştiricilerinden biriyim. https://www.freelancer.com/search/users/vue_js_framework/?ngsw-bypass=&w=f Daha önce bazı e-ticaret web siteleri geliştirdim ve SASS / LESS hakkında da Daha Fazla

€12 EUR / saat tutarından itibaren
(55 Değerlendirme)
6.5
RachitGroup

Merhaba umarım iyisindir Proje Gereksiniminizi tamamladım Açıkçası, bu projede çok iyi yapabileceğimden kesinlikle eminim, bu görevde iyi deneyimliyim ve bu Platformda 5 yıldızlı bir derecelendirme (⭐⭐⭐⭐⭐) ile sizin i Daha Fazla

€40 EUR / saat tutarından itibaren
(4 Değerlendirme)
4.0
TescanGroup

Greetings I'm full-ready for your project. I can develop high quality vue project in a short timeline. I have rich experiences on relevant fields of your project. In fact I am an independent developer and i can work fu Daha Fazla

€12 EUR / saat tutarından itibaren
(5 Değerlendirme)
1.9
ilkkantuluce07

Merhaba, Ben freelancer olarak front end web development yapiyorum. Html, css, sass, javascript, bootstrap, materialize biraz react.js ve biraz php/mysql bilgilerim var. Psd veya xd formatlı tasarımları tamamen respons Daha Fazla

€10 EUR / saat tutarından itibaren
(2 Değerlendirme)
0.0
haromaro

Merhaba ben Harun, 23 yaşındayım ve yaklaşık 7-8 yıldır yazılım ile uğraşmaktayım bunun son 5 senesinde profesyonel anlamda yazılımlar yapmaya başladım. Şu an için freelance olarak çalışıyorum, geçen seneye kadar İzmir Daha Fazla

€10 EUR / saat tutarından itibaren
(0 Değerlendirme)
0.0
EmreAydin99

Staj yaptığım IND Yazılım Bilişim şirketinde Vue.js ile ilgili bir tecrübem oldu. Web ile ilgiliyim ve halihazırda Django ve Bootstrap ile kendimi geliştirmek için udemy ve online dersler çalışıyorum. Relevant Skills Daha Fazla

€9 EUR / saat tutarından itibaren
(0 Değerlendirme)
0.0
pakyazilim

Merhabalar özel bir firmada çalışıyorum... cas ve html js işlerinizi istediğiniz şekilde çıkarır teslim ederim. 6 yıllık tecrübem bulunmaktadır.

€10 EUR / saat tutarından itibaren
(0 Değerlendirme)
0.0