Kapalı

Wordpress Tema Düzenleme, Hız ve Güvenlik Optimizasyonu, Yedeklemeler

Job Description:

Merhaba,

Ücretli tema ve üyelik eklentisi kullandığım WordPress sitemi büyük oranda düzenledim. Cloudflare bulutuna ekledim, gerekli eklenti çevirilerini yaptım, ancak java ve css bilgim olmadığından birtakım sorunları çözemiyorum.

Kısa ve uzun dönemli çalışmak üzere iki grup ihtiyacım var:

Kısa vadede:

1- Temanın karanlık modunda bazı css problemleri mevcut, Youzer eklentisinin profil sayfalarında bazı başlıklar görünmüyor, css kodlarını da bulamadım. Daha önceden tema yapımcılarından yardım almıştım ancak hem uzun sürüyor hem de yeni fark ettiğim sorunlar oluyor hızlı çözülmesi gereken.

2- Temanın aktivite sayfasında resim/medya yükleme sorunu var, profil sayfalarındaki aktiviteden yüklenebiliyor. Zannediyorum java sorunu, bunun düzeltilmesine ihtiyacım var.

3- wpForo forum sistemi için Youzer’ın giriş yapma widget’ını ekledim, ancak kutular ve butonlar iç içe geçmiş duruyor, düzeltemedim.

4- Cloudflare ve cache eklentisi yüklememe rağmen sayfa hızı B/%70 gibi performans veriyor, bunun ayarının yapılması konusunda yardıma ihtiyacım var. (hostingim 2gb 2cpu içeriyor linux, artırma imkanım mevcut)

5- Güvenlik konusunda 1-2 eklenti yükledim ancak tecrübeli bir elden yardım almak isterim.

6- Arama motoru optimizasyonunun yapılması.

7- Temanın profil sayfasında “overview” kısmı boş duruyor, o bölgeye bir widget ya da farklı bir şey eklemek istiyorum.

8- Link seo’ları problemli, BuddyPress’in ve Youzer’ın ingilizce url karşılıkları mevcut, onların değiştirilmesi gerekiyor.

Opsiyonel: Temanın karanlık modunu standart yapmak istiyorum, şu an özellik mevcut değil, yapımcılara bildirmiştim ancak gelir mi gelmez mi bilmiyorum. Eğer mümkünse böyle bir ayar da yapılması hoş olur.

Uzun Vadeli:

1- Ayda bir gün ihtiyaçlara ya da fark edilen sorunlara yönelik bakım yapılması.

2- Her ay başında düzenli olarak yedek alınması ve güvenlik kontrollerinin yapılması.

Uzun vadeli işler yukarıdaki gibi çok vakit almayacak temel işlemler olacak. Şu aşamada üstteki sorunların çözülmesi önemli, çünkü siteyi yayına açamıyorum. Detaylar ve site adresi için mesaj atarsanız görüşebiliriz.

Beceriler: HTML, WordPress , CSS, Web Sitesi Tasarımı, JSON

Müşteri Hakkında:
( 1 değerlendirme ) kastamonu, Turkey

Proje NO: #36211451

Bu iş için 11 freelancer ortalamada $51 teklif veriyor

michealperfect

Merhaba, okuduğunuz için teşekkürler. WordPress sitelerinizde bir bug veya kritik bir hatanız mı var? Aşağıdaki gibi herhangi bir hatayı çözeceğim: Dahili sunucu hatasını düzeltin Sözdizimi hatasını düzeltin Verit Daha Fazla

$199 USD in 4 gün içinde
(233 Değerlendirme)
7.3
optimatech

Merhaba, Uzun yıllardır sistem ve yazılım sektöründe aktif olarak çalışıyorum. Aktif olarak birden fazla yazılım ve hosting firmasınında sistem ve yazılım yöneticiliğini yapıyorum. WordPress konusunda da bir çok tecr Daha Fazla

$30 USD in 7 gün içinde
(22 Değerlendirme)
5.6
baserweb

Selamlar taleplerinizi değerlendirdin kurumsal ve profesyonel olarak yardımcı olabilir ve sorununuzu çözebiliriz . Sonrası içinde destek sağlamak isteriz :)

$150 USD in 10 gün içinde
(8 Değerlendirme)
4.7
omemajawaid

Hello there I'm sure I can complete this project for you flawlessly because I read your job description. I still have some inquiries. Please send a note on my chat so that we may talk about the project's budget and tim Daha Fazla

$30 USD in 5 gün içinde
(15 Değerlendirme)
4.5
solutionmind

Hello Greetings Hope you doing well I just checked your project details , i will resolve all Wordpress task which is mantion in discription i will start work right now It matches my expertise. I have 14+ years of ex Daha Fazla

$25 USD in 2 gün içinde
(13 Değerlendirme)
3.6
TheWebtechies

Hello, I hope everything is going well for you! With over ten years of expertise in Wordpress programming and design, we will give you with a quality responsive website. We can install and tweak a WordPress theme to Daha Fazla

1 gün içinde %bids___i_sum_sub_32%%project_currencyDetails_sign_sub_33% USD
(1 Yorum)
1.4
anisamushtaq001

Senior WordPress Expert at your service, aka WordPress Master-Mind. I will provide you detailed analysis of your website and optimize it for improved performance and will provide you with professional report and sugges Daha Fazla

$20 USD in 7 gün içinde
(1 Yorum)
0.2