Kapalı

Proje dahilince arayüz geliştirici - ACİL

Merhabalar.

Bir müşterimizin projesi için 1 ayı aşkın süredir geliştirme yapıyoruz. Son aşamalarına geldik ancak zamansal sebeplerden dolayı yardımcıya ihtiyacımız var. Projeyi son noktasına kadar getirebilecek, donanımlı ve tecrübeli arayüz geliştirici arkadaşlara ihtiyaç vardır.

Proje satın alınmış bir template üzerinden derlenmiştir. Tüm dosyalar ve detaylar yapacak arkadaşa verilecektir. Kendisinden bir kaç geliştirme istenecektir. Memnun kalmamız durumunda uzun süreli çalışma yapacağız.

Ayrıca proje dahilinde JS/Html5 destekli animasyon (tıklanabilir ve veri girişi yapılabilir şekilde) özel bir modüle ihtiyacımız olacak.

Anlaştığımız arkadaşa tüm detaylar verilecektir. Bütçe olarak da, iş tarzı olarak da çalışacak kişinin rahat edeceğini garanti edebilirim. Projeyi bu noktaya getiren kişi de benim. Aynı dilden konuşabilmek güzel olacaktır. Lütfen sadece uzman arkadaşlar iletişime geçsin.

Beceriler: HTML5, CSS, Web Sitesi Tasarımı, jQuery, CSS3

Daha fazlasını gör: freelance android geliştirici, freelance app geliştirici, freelance arayüz tasarımı, freelance web arayüz tasarımcısı, freelance web geliştirici, php geliştirici, web geliştirici iş, l need help with how to write a letter about i caught my neighbour son smoking weed how tobstratvthe letter ndvend it best lette, wytlumaczyc tekst z polskiego na rosyjskij freelanc, tłumaczenie z angielskiego na polski, arayüz, preklad z rustiny a z armenstiny na cesky a naopak, Z O L E E, mobil uygulama nasıl geliştirilir, jak przetłumaczyć instrukcje z angielskiego na polski, tłumaczenie instrukcji obsługi z niemieckiego na polski, tłumaczenie instrukcji obsługi z angielskiego na polski, tłumaczenie z rosyjskiego na polski cena, z-line belaire glass l-shaped computer desk

İşveren Hakkında:
( 0 değerlendirme ) Antalya, Turkey

Proje NO: #29908246

Bu iş için 1 freelancer ortalamada $50 teklif veriyor

techplusintl

Hi there, ★★★ HTML5 / CSS3 / Bootstrap / JavaScript Expert ★★★ 5+ Years of Experience ★★★ I've read requirements and ready to develop interface. Websites we built with HTML: ✔ [login to view URL] ✔ http Daha Fazla

$50 USD / saat tutarından itibaren
(180 Değerlendirme)
7.4