Kapalı

Pomoc w marketingu internetowym

Witam

nowo powstały sklep internetowy z wbudowanym system MLM - płacącym do 5 poziomów poleceń, poszukuje marketerów, freelancerów, budowniczych do kampanii reklamowej, rozpędu sprzedaży i do generowania ruchu na stronie.

Sklep zawiera książki, płyty, szkolenia, platformę lerningową z tematyką dla branży network marketingu, oraz rozwoju osobistego.

Poszukuje osoby które pomogły by zacząć Start kampanii reklamowej tego sklepu, w zamian za pasywne zyski generowane przez klientów i innych promotorów.

Sklep oddaje aż do 27% z przychodu dla osoby promującej.

Marketer może pomóc w sprzedaży, a także w organizacji i rekrutacji innych promotorów - czerpiąc zyski z każdego uczestnika systemu.

System MLM na przygotowane linki referencyjne, banery i cały automatyczny system księgowy do stworzenia kampanii reklamowej i budującej zespoły.

Osoby znające się na marketingu, kampaniach reklamowych, mających bazy email, i inne chcęci czy możliwości, proszę o kontakt.

adres sklepu: [url removed, login to view]

System jeszcze nie wystartował, zatem pierwsze osoby mogą dużo zyskać.

Pozdrawiam

Strona www.slawomirluter.pl

Beceriler: Reklam, Elektronik Pazarlama, Pazarlama, Satış

Daha fazlasını gör: w.o.w. internet, e marketer, network marketing mlm, network marketer, pomoc w marketingu, mlm marketer, e-marketer, banery, pomoc marketingu, internet email marketer, szkolenia, 100 mlm, mlm network marketing, mlm platform, articlems article marketer, need marketer product, email marketer social sites, install interspire marketer, article marketer, dont use interspire email marketer, mass marketer

İşveren Hakkında:
( 0 değerlendirme ) Poland

Proje NO: #6505713

Bu iş için 2 freelancer ortalamada zł16666 teklif veriyor

Fynesia

Witam serdecznie, moja firma jest zainteresowana zleceniem, jesteśmy w stanie przeprowadzić Państwu pełną kampanię reklamową, z grafika reklamową w sieci + Pozycjonowanie serwisu po przez white hat seo + Prowadzenia ka Daha Fazla

in %bids___i_period_sub_35% gün içinde16666%project_currencyDetails_sign_sub_37% %project_currencyDetails_code_sub_38%
(0 Değerlendirme)
0.0
mjasinskim4r

Nie złożono jeszcze oferty.

in %bids___i_period_sub_35% gün içinde16666%project_currencyDetails_sign_sub_37% %project_currencyDetails_code_sub_38%
(0 Değerlendirme)
0.0